nasiona marihuany

Preflowery czy jakos tak ;]

Wyszukiwarka Forumowa:

sleja

Well-known member
Weteran
Buchów
0
lubo napisał:
mają zupełnie inny kształt liści.

Może do twoich lowryder'ów wpadła pestka drugiej odmiany ?

hbsh napisał:
Jesli on zrobil walka to juz po nim! mam znajomych niedaleko jego miejsca zamiszkania! 25 km! koles jest zniszczony ;]

Ojojoj, w tej chwili kilku żołnierzy kruszy mu czaszkę, nie ?

sleja

Well-known member
Weteran
Buchów
0
LOL. Ile było odmian, hehe ? Szalone fenotypy pestek F2 ?

Orion

Well-known member
Weteran
Buchów
10
P napisał:
LOL. Ile było odmian, hehe ? Szalone fenotypy pestek F2 ?

właśnie o tym pomyślałem, że może to są jakieś crossy np z PS i różne cuda moga wyjść ;-/ ale jeśli tak to lepiej tak niżeli przemysłówka :).

Byłem na miejscówie i oglądałem se z kumplem LR i PS... uderzające oba to facety niestety ale.. LR niski i topek na górze twardy i zbity i wiecie co? dokładnie taki sam topek jest w PS !! ale.. PS jest dużo wyższa zaś LR ma tylko 10 cm :scratch: .

Reszta PS nie wykazuje takich cech, rośnie jakby.. normalnie. Chciałbym zauważyć, że jak mi PS wychodziła z ziemi pierwsze dwa listki na jeden dzień robiły się fioletowe! i to dosyć mocno a później były zielone :scratch: .

Zacząłem kiełkować jeszcze dwa LR i zobacze co wyjdzie.. yh...

Myślę, że tak jak mówił P LR i PS przynajmniej niektóre zapyliły się i może stąd takie dziwne rzeczy rosną...

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Buchów
1
moje zdanie jest takie ze sioy to wałkarz choc niemusi sie zgadzac z prawdą

S

Siyo

Guest
Kur$# panowie cierpliwości :salut:
To nie jest czysty LR tylko ma w sobie geny PS więc dłużej trzeba czekać ;]
Wk***** mnie wasza gadka ;/

hbsh

Well-known member
Weteran
Buchów
2
Widac ze nie jest czysty bo rosnie strasznie wysoki!

S

Siyo

Guest
Rośnie wysoki bo ma za mało światła !!
Daj do boxa to sie rozkrzewi !!

G

Green

Guest
Kur$# panowie cierpliwości
To nie jest czysty LR tylko ma w sobie geny PS więc dłużej trzeba czekać ;]
Wk***** mnie wasza gadka ;/

ja moglbym to samo powiedziec o tobie ...co za niekompetencja z twojej strony dlaczego sciemnialems twierdzac ze to LR na poczatku akcji skoro nim nie jest w moich oczach juz jestes spalony na tym forum

ludzie byli dosc napalni na czystego Lr a tym czasem dostali kota wworku...bardzo nieladnie

Orion

Well-known member
Weteran
Buchów
10
P dostajesz .. P :) ruszyło do przodu odrosty idą.. czyli światło jakimś cudem musiało nie docierać do odrostów. Troche sznurków, troche poobcinałem liście i teraz już wporządku musi być.
Tylko tutaj nie mogę zaznaczyć "pomógł" Moderator może przyznać punkcik P ? najwyżej założe nowy temat i tam sie to zrobi.

Co do pestek.. mam LR który jest LR ale to samiec i nie bardzo wiem co z nim zrobić mogę, jakoś mi nie pasuje.. ale strasznie ładnie wyrósł, mam PS z jajami i topem od LR.. też nieźle wyrósł.. Czy jeśli zostaną w tym samym Boxie troche (30-40 cm)oddalone od kwitnących roślin rzeńskich nie zpylą się? .... wentylatory obecnie są włączone tylko od kompa bo dużych nie ma potrzeby włączać.. także wichury nie ma coby pyłek porwał.. ale w końcu to pyłek ;-/

Nie chce mi się robić kolejnego Boxa poza tym kasy na next lampe też nima chwilowo a makumbe lubie ;).
Mmiałem robić Crossa ale nie z takiego LR-a na szczęście kolega kupił 10 pestek i odstąpi mi kilka.

Eh.. ciekawe co wyrośnie z reszty pestek ;-/ PS rosną jak na razie OK bez jaj i niespodzianek :). 2 kolejne LR sa już w ziemi...

Chyba zjem tamte męskie krzaki i będę miał zieloną qpe :thumleft:

hbsh

Well-known member
Weteran
Buchów
2
A takie krzyzowki LR z PS w ogole zakwitna??? One sa fotoobojetne???

Orion

Well-known member
Weteran
Buchów
10
jak widać u mnie kwitną, czemu cross miałby nie zakwitnąć?
a czy są fotoobojętne czy też mają plony jak PS i kolor tego nie wiadomo, bo to jest po prostu cross nie ustabilizowany ani nic także nie wiadomo co będzie.

Wydaje mi się, że te moje męskie osobniki są foto-dziwne bo kwitną i jajca rosną a dopiero 2 tydz idzie. Chociaż przyrost masy zielonej imponujący. PS z Jajami od LR cuchnie jak White Skunk.

hbsh

Well-known member
Weteran
Buchów
2
To twoje roslinki maja 2 tygodnie i juz kwitna?????????????????

J

Juri

Guest
.::ARKAN::. napisał:
Czy jeśli zostaną w tym samym Boxie troche (30-40 cm)oddalone od kwitnących roślin żeńskich nie zpylą się?
uważam że tak bo to są pyłki które unoszą sie w powietrzu....... jak to pyłki

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół