nasiona marihuany

Prezenty od Gnoma w rzecznych zakamarkach ?

Wyszukiwarka Forumowa:

OG-EkoFarmer

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2021
Postów
291
Buchów
482
Siemanko tak jak obiecałem kiełkuje pestki od @Gnomesgarden.ie odmiany widoczne na foto, łącznie wpada do wody 14 szt, 6 szt wykiełkuje mój ziomek u siebie, z tego może też wrzuce fotki, pestki będą kilka dni na parapecie i polecą na outdoor.
Nie będę często u nich bywać więc zdjęcia będą sie pojawiały co 2-4tyg. Zapraszam chętnych do śledzenia, dodam że w tym miejscu ślimaki mi o***ały w tym sezonie 30 roślin, teraz spróbuje użyć miedzianej taśmy :)

 

nowy9

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2015
Postów
263
Buchów
4
Taśma robi robotę , niska otoczka z puszki po piwie oklejona taśma i nie przejdą ?
 

OG-EkoFarmer

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2021
Postów
291
Buchów
482
Dzisiaj lub jutro wlecą fotki z postepu, powiem, że jestem nawet zadowolony z pestek ;)
 

nowy9

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2015
Postów
263
Buchów
4
Doły były wcześniej robione ? Jakaś mieszanka czy nic ?
 

tombassa

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2022
Postów
656
Buchów
1,322
Odznaki
5
Maleństwa poszły na spota, moje jeszcze pod lampą, w przyszłym tygodniu planuje desant.
Twoje są większe od moich, kielkowałes wcześniej. Zobaczymy jakie krzaki wyrosną.
pozdrawiam.
 

OG-EkoFarmer

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2021
Postów
291
Buchów
482
Dołków wcześniej nie przygotowywałem, tak jak były w doniczkach to tak je przesadziłem, dosyć mocno sie powyciągały na parapecie, zdecydowanie lepiej pod lampą kiełkować, ale w boxie mam ustawione rośliny na 12/12 więc tego wymagała sytuacja ? w sobote może sprawdze czy sie przyjęły.
 

TadeuszNorek

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2021
Postów
163
Buchów
236
Siemka. Ja to jak bym je na spota już przenosil to bym głębiej je wkopał ( tak do kreski widzocznej na foto ) Wydaje mi się że by się lepiej ukorzeniła, no i mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia przez naturę takiego maleństwa.
Pozdro :)

 

OG-EkoFarmer

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2021
Postów
291
Buchów
482
Siemka. Ja to jak bym je na spota już przenosil to bym głębiej je wkopał ( tak do kreski widzocznej na foto ) Wydaje mi się że by się lepiej ukorzeniła, no i mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia przez naturę takiego maleństwa.
Pozdro :)

Były bardzo powyciągane tak jak są teraz wkopane, to ponad połowa łodygi jest schowana, miały łodygi wyciągnięte nawet po 15cm. W tym miejscu raczej jedyną przeszkodą moze być człowiek, bo jest to okolica rzeki, w miejscu gdzie zwierzyna (poza wydrą i bobrami) nie ma raczej wstępu
 

OG-EkoFarmer

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2021
Postów
291
Buchów
482
Dzisiaj ruszyłem podlać maluchy, ze 3 sztuki odpadły, ale nie jest źle, tylko troche sucho.


 

nowy9

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2015
Postów
263
Buchów
4
Mogłeś przygotować im.doly ok 15l spotowej z perlitem i dolomitem ew obornik azfoska
Tak to będzie trawa Ci do okoła piła to co podlewasz i nie wiadomo co tam pod sobą niżej mają
 

OG-EkoFarmer

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2021
Postów
291
Buchów
482
Mogłeś przygotować im.doly ok 15l spotowej z perlitem i dolomitem ew obornik azfoska
Tak to będzie trawa Ci do okoła piła to co podlewasz i nie wiadomo co tam pod sobą niżej mają
Na spocie mam tyle innych roślin że nawet mi sie nie chce
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół