nasiona marihuany

Prośba o pomoc - nie potrafię określić niedoboru / nadmiaru.

Wyszukiwarka Forumowa:

Observer

Well-known member
Rejestracja
Sie 4, 2021
Postów
73
Buchów
66
Wiek: zaczyna się 5 tydzień od wyjścia z ziemi.
Medium: mix ziemi Biobiz Light-mix / Terra Proffesinal
Światło: 150W COB + 6x "Action" - 20/4
Temp: "noc" 22, "dzień" 28
Wilgotność: 60%-75%
Nawozy: Bio-Tabs - zgodnie z zaleceniami. (bez regulacji PH)
Nawodnienie: aQua-pot
Pacjent: automat - coś chyba bubble... - kot zarąbał do zabawy patyczek do którego miałem przyczepioną karteczkę z nazwą... niewiele z niej zostało a zupełnie nie pamiętam co to było - w każdym razie świeży zakup na ten sezon....
Extra: 7 dni temu dodałem dawkę prewencyjną CalMag'u BioBiz'a - zgodnie z zaleceniami ( ze względu na led'owe oświetlenie)

Zmiany pojawiły się 3 dni temu. Z idealnie wybarwionych liści zaczęło się robić coś takiego jak widać na zdjęciach. Efekt jest na górnych partiach liści. Środkowe piętra i dolne - jeszcze bez zmian.
Staram się porównywać do tabel i zdjęć wskazujących niedobory czy przenawożenie.... ale nie jestem w stanie jednoznacznie określić ... Wręcz dla mnie pasuje to do wszystkiego.
W systemie są trzy rośliny - jedna - inna odmiana (Barney'a - tu karteczki kot nie zjadł) idzie idealnie bez żadnych zmian. A te dwa "noname przez kota" zaczeły wybrzydzać....

1.jpg


21ee95d3981f59433.jpg
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Na jaką powierzchnię to oświetlenie i jak wysoko wisi?
 

Observer

Well-known member
Rejestracja
Sie 4, 2021
Postów
73
Buchów
66
To światełko dla łącznie trzech krzaczków. Nie mogę określić powierzchni - nie stoją w żadnym boxie, tylko na środku pokoju.... :) a cały pokój ma jakieś 4-5m2.
Lampa z COB wisi od 30 do 50 cm nad topami. Doświetlające Action'y około 20 cm nad topami.
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Ja obstawiam za mocne światło lub za nisko i za wysoka temp popraw to i powinno być ok
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół