nasiona marihuany

Prośba o pomoc w starcie

Wyszukiwarka Forumowa:

Misiu69

Member
Rejestracja
Cze 22, 2012
Postów
7
Buchów
0
Witam, rozmiary moje growboxa to:
Podstawa: 58,5x61cm
Wysokość: 132cm, jednak lampa najwyżej będzie wisieć na 122 cm.

Docelowo planuje tam hodować 4 automaty. Bardzo proszę o pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu. Już wcześniej doradzono mi lampę hps 250, czy zda egzamin na pewno?
Znalazłem taką gotową z odblyśnikiem:
http://allegro.pl/lampa-sodowa-hps-250w-phytolite-autoflowering-i5079035971.html
Mam w niej do wyboru dwa rodzaje żarówek:
CULTILITE SON T AGRO dla roślin Autokwitnących 33000 lm LUB MEGAPLANT DUAL : wzrost + kwitnienie 33000 lm
Którą z nich wybrać?

Kolejna sprawa, filtr węglowy. Bardzo proszę, doradźcie mi jaki kupić, aby żadne zapachy nie wydostały się na mieszkanie.
I jeszcze wentylacja, zwykły wiatrak z marketu, czy zainwestować w coś lepszego? Również bardzo proszę o linki.

Ściany growboxa obkleje mylarem.

Z góry dzieki za pomoc i pozdro!
 

ccossma

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2017
Postów
69
Buchów
0
jak automaty to daj tą 1 lampe, z filtrem to masz na necie mase patentów, uszczelnij dobrze boxa, kup zwykły filtr węglowy do okapu albo jak cie stać to w zoologicznym jest taki do kuwety dla kota :sunny: zawiń to w rulon i przyczep z zewnątrz do wiatraka wyciągającego powietrze, wiatraki musisz mieć min z 2, wciągający świerze powietrze i wyciągający z boxa, jak nie chcesz zapachów to wlot pasywny nie gra roli. Z wiatrakami musisz pomyśleć bo nie wiem jaką masz temp w domu itp, na początek 2 wiatraki komputerowe takie od zasilacza na full obrotach powinny zdać egzamin, filtr zakładaj dopiero jak zacznie się kwitnienie do zacznie ci zapie****ać wilgoć :zjarany:
powodzenia :smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół