nasiona marihuany

Prośba o wskazówki - czy jest ok? AF indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Jokeross

Member
Rejestracja
Kwi 19, 2022
Postów
12
Buchów
2

Te pozginane liście na dole to z powodu rozmiaru boxa. Powinien wlecieć jakiś fryzjer? Jak to wygląda waszym zdaniem?
 
U

Usunięty 82329

Guest
Nie kombinuj nic, poprostu przełącz jej na 12 godzin dnia / 12 nocy i obserwuj, jak zacznie kwitnąć to nic nie zmieniaj. Ewentualnie w końcówce flo możesz skrócic czas świecenia o godzine czy dwie.

EDIT. trochu po czasie :crazy:
Tutaj poruszasz ważne zagadnienie. Napisałem posta wcześniej, że nie warto iść w auto na in, tylko brać ten sam strain w wersji pełnosezonowej.
Niektórzy producenci pestek auto zalecają 20/4 i potem skrócenie czasu na 18/6 + zmiana nawozu na flo. Jak jest sens kupiować automata i dawać mu na flo 12/12 a potem 10/14, to moim zdaniem lepiej brać sezonówkę.

Automaty robią karierę poprzez opisy typu będzie gotowe 55-60dni i niedoświadczeni growerzy łykają to jak młode pelikany. Dzięki temu przyjęły się na dobre. Jak automaty są takie dobre, to dlaczego większość holenderskich kofiszopów nie ma ich w sprzedaży.
@Maron
Nie przycinalem i nie zamierzam.
Tego typu treningi stosuje tylko i wylacznie na roslinach fotoperiodycznych.
W zasadzie w mikro nawet na nich nie stosuje treningow , sam zobacz co tu wyszlo.
Piona.
Widzę na foto, że wiesz o co chodzi i topki są ładne, natomiast co do przycięcia auto też tak myśałem jak ty i potwierdzały to informacje znajdowane na necie. Tak było, dopóki nie przyciąłem jednego automata, to mi wyszedł jakbym w kofiszopie weed kupił a nie przyciete były gorsze. Co mi z 50g, lub więcej shitowia typu popcorn.., jak można mieć po toppingu 25g grubych pachnących pąków. Idę na jakość a nie na ilość.
Testowałem to w większych pomieszczeniach, to jest trochę inaczej niż tak jak masz ograniczenie na wysokość.
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,328
Odznaki
6
@Jokeross
Nie mam pojecia czym swiecisz , ale z powodu wyciagania sie roslin stwierdzam , ze trzymales lampe za daleko od szczytow lub lampa ma za malo lumenow na twoj growbox.
Na przyszlosc nie fotografuj polowy chaty , licho nie spi.
@Maron
Nie praktykuje ciecia na AFach indoors , ale sprobuje to zrobic na outdoor.
Zobaczymy co z tego wyniknie.
Chetnie sie przekonam.
Piona.
 
U

Usunięty 82329

Guest
Dobra opcja, to 4-9x sezonówek pod 400/600v lampą w 15-18l<+poj, lub 9x w 11l mniejszych na krótszym wegu. Dobrze jak pojemniki okrągłe są szersze niż wyższe. Kwadratowe można dać na początku bliżej siebie. Niższe będą szybciej i może nadrobią mniejszą ilość jakością. Duże na dłuższym wegu dadzą więcej, ale dolne partie będą małe. Najniższe odrosty można odciąć przed przełączeniem na flo.
Niskich, krępych roślin nie trzeba fimować, bo utnie się największy top, no chyba, że wszystkie mają być przycięte, czyli coś w stylu sog bez siatki. Jeśli jednak jakieś miały by być zbyt wysokie i dać wrzecionowate pąki, to warto przyciąć.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół