nasiona marihuany

PRO EVOLUTION SOCCER 5

Wyszukiwarka Forumowa:

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
Zdecydowanie najlepsza gra. Lepsza od FIFY w kazdym calu. Bez porownania. Najwiekszy plus GRYWALNOSC!!!!!
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
no fajna giera. takie bramy laduje :D
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
Bardzo fajna gierka , wkrecajaca i moim zdaniem 100 razy lepsza od fify czesto po palonku robimy z kumplami turnieje bardzo fajna zabawa polecam :)
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
To moze napiszcie cos wiecej... bo stwierdzenie ze jest fajna i lepsza od FIFY jest troche nie kompletne... :p
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
To moze napiszcie cos wiecej... bo stwierdzenie ze jest fajna i lepsza od FIFY jest troche nie kompletne... :p
ogolnie fajniejsze ruchy postaci o wiele efektywniejsze bramki, wiele kombinacjii klawiszy, w fifie ludziki sie tak sztywno poruszaja podaja pilke do siebie jak roboty, a tutaj jest inaczej, przy podaniu poskacze pilka problem z przyjeciem sie zdarza. naprawde bardzo polecam ;) zreszta nie ocenisz jak nie pograsz.
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
Juz pisze krotka recenzje. Gram w w PES-a i starego ISS-a juz od ladnych kilku lat. Zaczalem od pierwszego ISS ktory byl wydany na PS 1. HEHE pierwsza wersja byla japonska dopiero po okolo pol roku ukazala sie pierwsza europejka.
Do czasow PES 3 te dwie gry (wraz z FIFĄ) rywalizowaly mozno ze sobą. Mowilo sie nawet ze grafika byla lepsza w FIFIE ale na pewno z tym zdaniem nie mozna sie zgodzic przy dzisiejszych wersjach.
To co podkreslane jest na kazdym kroku to to ze PES bije na glowe FIFE jezeli chodzi o GRYWALNOSC I REALIZM GRY. Inne ++:
+dostepnosc wielu patchy na znakomitej stronie www.pro-evo.pl
+kibice
+menu
+master league :)++++++
+efektowne bramki

Minusy ---:
- brak licencji na wszystkie orginalne ligi i nazwiska wszystkich pilkarzy (ale sa patche :) )
- moze muzyka w orginalnej kopii
Jak cos to pytac to odpowiem!!!

Niedlugo wychodzi juz PES 6. Sa juz pierwsze screeny.

P________O_______L_______E_______C_______A_______M!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
R

Rider

Guest
Ja tam gram w moją ulubiną i najlepszą FIFE 96, 98 i world cup 98, też POLECAM

a co do PRO EVOLUTION SOCCER 5 jest najlepsza, i mam nadzieje że kontynuacje serii nie zejdą z tak bardzo wysokiego poziomu też POLECAM
pzdro
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
Widzialm zapowiedzi PES 6 MASAKRA!!!!! /ironia of kors/






/...../ dla idiotow hehehe :rendeer: :pl:
 
R

Rider

Guest
freeman napisał:
Widzialm zapowiedzi PES 6 MASAKRA!!!!!

WOW, cos pieknego, już się nie moge doczekać ! na wszelki wypadek kupiłem sobie 1000 zapasowych klawiatur firmy tracker, bo bardzo silnie emocjonalnie podchodze do tej gry !





freeman napisał:
/ironia of kors/
:wink:
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
Kup sobie pada najlepiej.
Polecam firmy LOGITECH I SITEK
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
jezeli chodzi o mnie to wole grac na padzie niz na klawiatorze , jakos lepiej sie gra z takim wiekszym wyczuciem i swietnie sie kieruje zawodnikiem ogolnie lepiej wszystko sie robi ale to tez zalezy od wlasnego upodobania jedni lubia na klawie drudzy na padzie ;)
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
Niedlugo ma wyjsc PES 2007. Juz zapowiedzi trwaja od dluzszego czasu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół