nasiona marihuany

problem z dodawanirm fotek do fotorelki

Wyszukiwarka Forumowa:

kuba belgia

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2011
Postów
480
Buchów
1
Jak w temacie nie moge dodać fotek z telefonu na dole strony mam napisane nie mozesz dodawać załączników?ale dlaczego bo mam telefon od microsoft? popatrzyłem i troche osób tez miało taki problem nie bylo mnie na haszyszu pare lat.mozliwe ze moje konto jest zdezaktywowane ?dlatego nie loge dodawać fotek?prosze moderatora o pomoc jeśli da rade.pozdrawiam
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
dodajesz do swojego katalogu czy userów niezarejestrowanych?
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Telefony nie obsluguja javy, musisz przestawic w galeri na dodawanie pojedynczych fotek i pojdzie.
 

kuba belgia

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2011
Postów
480
Buchów
1
Nie no dodaje do swojego katalogu bodajze bo zarejestrowany jestem juz od dawna.kolego chory kroliku gdzie w galerii musze zmienic na stronce w ustawieniach gdzies?
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Wchodzisz na strone galerii, potem dodaj plik i po prawej stronie Ty masz ustawione wiele plikow - flash driven (zalecane). Klikasz w to i ustawiasz pojedyncze i bedzie hulac.
 

kuba belgia

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2011
Postów
480
Buchów
1
No zrobilem tak jak mowiles�� to ok w galerii moge dodac plik ale gdy chce zalozyc fotorelke to nie ma opcjii dodanoa zdjec ,mysle ze to flash player ale nie moge nowego cos sciagnac jakies biedt kutwa non stop�� poprostu dodam od kogos z.laptopa noe chce mi sie bawic tym telefonem.dzieki za pomoc watek mozna zamknac
 

kuba belgia

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2011
Postów
480
Buchów
1
Do czego ta stara pasja nie rdzewieje ziom. ?heh kutwa już ładne topki się robią a dodać fotek nie mogę chociaż telefon nowy mam to spróbuję Jeszce raz. Pozdro
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
mi raz na kila rzutów wyświetla a raczej nie wyświetla java błąd i mogę dodać kilka na raz. jednak zazwyczaj tylko pojedyńczo.
 
L

Lord of Bhang

Guest
Ja jak chce dodać kilka to mi błąd wyskakuje jakiś i też pojedynczo musze dodawać ale się już przyzwyczaiłem także luzik :D
 

kuba belgia

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2011
Postów
480
Buchów
1
No ale problem w tym ludziska że nawet pojedynczo nie mogę dodać, ściągnąłem flash Playera ale to chyba nie pomogło, a może dodawać foty w galerii a w wątku z fotorelacja dawać link do fotek?co myślicie da się tak
 
L

Lord of Bhang

Guest
No ale problem w tym ludziska że nawet pojedynczo nie mogę dodać, ściągnąłem flash Playera ale to chyba nie pomogło, a może dodawać foty w galerii a w wątku z fotorelacja dawać link do fotek?co myślicie da się tak

Możesz tak zrobic kopiujesz link do fotki duze zdjęcie na forum i po kłopocie;)
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Kuba, poleciało PW do Ciebie. odpisz w wolnej chwili.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół