nasiona marihuany

Problem z Gorila Glue

Wyszukiwarka Forumowa:

Kmsa420

Active member
Rejestracja
Lis 28, 2022
Postów
37
Buchów
0
Siema mam lekki problem mam 2 dziewczyny obie mają 30 dni są już na flo tylko że jedna ma zbyt dużo azotu i pre-flowersy Gorili glue są strasznie małe zrobić flusha czy zostawić i podlewać samą wodą ?
Dostała pierwsza dawkę nawozu tylko 1 ml bio grow i bio bloom jakoś 2 tydzień temu. Liście są ciemno zielone wpływa to na rozwój kwiatów ?


 

Janek10

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2022
Postów
1,029
Buchów
1,377
Odznaki
4
Poka tą obok z ciekawości...
 

Seiter

Pam param pam
Rejestracja
Mar 21, 2021
Postów
476
Buchów
1,863
Odznaki
7
Moim zdaniem rozjechało pH, widać po medium że jest przesuszone
 

Janek10

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2022
Postów
1,029
Buchów
1,377
Odznaki
4
Jak na moje to przy obu się coś po***ało. Jeśli tylko raz to lales, to raczej nie powinno być powodem. Napewno nie przy obu. Ta po lewej lekko ciemna, ale bez przesady. Z drugiej strony patrząc na nią, pazury chyba gdzieś tam dojrzałem i że ma jasne końcówki. A ta po prawej strzelam, że pH z***ane. Ktoś tu bardziej doświadczony pewnie zaraz Ci pomoże konkretniej
 

Seiter

Pam param pam
Rejestracja
Mar 21, 2021
Postów
476
Buchów
1,863
Odznaki
7
Postaraj się utrzymać stałą wilgotność gleby, wszystko wróci do normy, nie odrazu, z czasem
 

Kmsa420

Active member
Rejestracja
Lis 28, 2022
Postów
37
Buchów
0
Jak na moje to przy obu się coś po***ało. Jeśli tylko raz to lales, to raczej nie powinno być powodem. Napewno nie przy obu. Ta po lewej lekko ciemna, ale bez przesady. Z drugiej strony patrząc na nią, pazury chyba gdzieś tam dojrzałem i że ma jasne końcówki. A ta po prawej strzelam, że pH z***ane. Ktoś tu bardziej doświadczony pewnie zaraz Ci pomoże konkretniej
Końcówki ma popalone prawdopodobnie bo dałem jej nawóz po oko 2-3 tyg
 

Janek10

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2022
Postów
1,029
Buchów
1,377
Odznaki
4
Czemu od 5.5 do 6 lejesz? Ja proponuję 6.2/6.5. Gdzieś mi migła taka tabelka jakie pierwiastki się przyswajają przy danej wartości pH, fajna sprawa, może znajdziesz
 
U

Usunięty 82915

Guest
Jak na moje to są niedobory pk i calmagu.
Ziemia do lightmix? Jeśli tak to powinieneś zacząć nawożenie już jakiś czas temu. Ja przy light mixie na tym etapie flo leje już często 2- 2,5ml bio blooma i 2ml bio growa co drugie podlanie
 

Kmsa420

Active member
Rejestracja
Lis 28, 2022
Postów
37
Buchów
0
Jak na moje to są niedobory pk i calmagu.
Ziemia do lightmix? Jeśli tak to powinieneś zacząć nawożenie już jakiś czas temu. Ja przy light mixie na tym etapie flo leje już często 2- 2,5ml bio blooma i 2ml bio growa co drugie podlanie
Ja jak zacząłem podlewać je nawozami to popaliło końcówki
 
U

Usunięty 82915

Guest
Roslina potrzebuje około tygodnia any zacząć przyswajać w ogóle nawozy organiczne.
Jaka ziemia w doniczkach??
A usychającym końcówki mogą być spowodowane także innymi czynnikami, np.
Przesuszenie gleby,
Zbyt mała odległość od światła czyli popalenia fizyczne,
Braki pk

W przypadku gdy lałeś tylko raz i to w bardzo małych dawkach bio blooma to przenawozenie zdecydowanie bym odrzucił, jeśli stosujesz light mixa to już na pewno, w to medium można lać konskie dawki nawozów od biobizza i rośliny to dalej zniosą.
Najbardziej prawdopodobne według mnie jest to, ze je przesuszyles, a ze są głodne to swoją drogą.
Z pH tez nic nie majstruj, przy organice nie trzeba go regulować, wystarczy lac odstana wodę
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Kmsa420

Active member
Rejestracja
Lis 28, 2022
Postów
37
Buchów
0
Ziemia plagron light mix
liście są popalone na dolnych piętrach .
to ile lać nawozów mam bio grow ,bio bloom ,top max , cal mag i co 2 podlanie ?
Dzięki wielkie za pomoc :weed-2:
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 82915

Guest
Bo to nawet na stronie producenta jest

Stosowanie i dawkowanie:
Nawozić po pierwszym tygodniu

Może ten pierwszy tydzień to nad wyrost ale akurat w Twoim przypadku zdecydowanie bardziej pokazują się braki niż przenawozenia.
Ja bym leciał normalne dawki bio blooma i bio growa takie jak są podane w tabelkach od biobizza, a dodatkowo zmienił system podlewania i lal aż do przelania, bo jak na moje to je po prostu zasuszasz.
Dobrze jak wypowie się tez ktoś ze starych wyjadaczy tego forum bo moje doswiadczenie jeszcze nie jest na tyle duże by kierowac czyimiś uprawami, aczkolwiek moje zdanie już poznałeś, myśle, ze mam racje.

Oprysk z calmagu tez im nie zaszkodzi bo zgaduje; ze uprawiasz pod ledami
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół