nasiona marihuany

Problem z odlegloscia oświetlacza 33 dzień...

Wyszukiwarka Forumowa:

Ledlight

Active member
Rejestracja
Cze 1, 2017
Postów
38
Buchów
0
46cm od soczewki ma najwyzsza i polowa jest do niej zblizona wysokoscią ( okolo 110cm) a druga polowa okolo 10cm mniej . mam opcke 100 procent lub 60 na oświetlaczu. Co poradzic zeby zeby nie spie****ic roslin. Lampe.moge dac tylko kilka cm wyzej
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Co to za panel
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Xplosion 800 spectrolight

Ja na twoim miejscu trzymał bym 70 cm od szczytów , minimalnie 50cm ale przy tym panelu pewnie 50cm od topów to za duża moc .
Nie piszesz który dzień Flo ,czy się jeszcze wyciągają.
Spróbowałbym je siatką obniżyć.
 

Ledlight

Active member
Rejestracja
Cze 1, 2017
Postów
38
Buchów
0
Tak ale problem w tym ze box ma 2 m . i porzednim razem w maxie bylo jakies 15 cm o soczewki...nic sie nie spalilo.ale zastanawiam sie czy lepiej je powyginac czy niech sobie w gore bija?

---------- Post Zaktualizowany 19:50 ---------- Data pierwszego postu 19:46 ----------

to 33 dzien zycia automata od 3 tyg swieci reedboost
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Box 2x2x2m mam rozumieć? Pytanie dwa jaką masz wentylacje;
-wlot?
-wylot?
-Jest tam wiatrak mieszający skierowany pomiędzy lampą a szczytami?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Box 2x2x2m mam rozumieć? Pytanie dwa jaką masz wentylacje;
-wlot?
-wylot?
-Jest tam wiatrak mieszający skierowany pomiędzy lampą a szczytami?

Ty w myśl zasady rozumiem: nie znam się to się wypowiem. Mu nie chodzi o przyplenia od ciepła tylko od dużej ilości fotonów przez to że panel jest za nisko... Taki spectro co on go ma to musi wisieć 70 cm nad roślinami


więc po co Ci ta wiedza czyt tam jest wiatrak między szczytami a lampą? to jest LED do cholery, kóry mało co grzeje. Widziałem, że sam interesujesz się temetem led.. jeszcze chłopie poczytąc musisz dużooooooooooooooooooo
 

Ledlight

Active member
Rejestracja
Cze 1, 2017
Postów
38
Buchów
0
Dokladnie chodzi o to co pisze kanabisek, wiec wyginac je zeby hyly z choxiaz 10 cm dalej ? Puki nowego boxa nie kupię to jescze 4 tyg musze cos wymyslex na ta odleglosc, czy moze zmnejszyc na 60 procent moc?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół