nasiona marihuany

Problem z podłączeniem lampy

Wyszukiwarka Forumowa:

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
Witam. Piszę z banalnym w sumie problemem. Odłączyłem lampę jak przenosiłem boxa w zeszłym roku i teraz nie wiem jak podłączyć, próbowałem różnych kombinacji, ale żarówka się nie świeci. Są trzy kable na pewno do podłączenia. Brązowy i dwa niebieskie, nie wiem gdzie je wpiąć, skrajnie brązowy z lewej jest na pewno podłączone dobrze. Muszę podłączyć dwa niebieskie i jeden brązowy w miejsce L oraz N. Pozdrawiam

 

Kwitnący

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2021
Postów
146
Buchów
176
Wygląda na to że podłączone jest ok, może coś się zepsuło przez ten rok?
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Brązowy z wtyczki do gniazda wspinasz na B według schematu, oba niebieskie na N. L brązowym na lampę. Tak mówi schemat na zasilaczu. Wydaje mi się że z wtyczki masz dany na L a na lampe wychodzisz z B, czyli odwrotnie jak na schemacie.
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
Brązowy z wtyczki do gniazda wspinasz na B według schematu, oba niebieskie na N. L brązowym na lampę. Tak mówi schemat na zasilaczu. Wydaje mi się że z wtyczki masz dany na L a na lampe wychodzisz z B, czyli odwrotnie jak na schemacie.
ty faktycznie Weteran nie bez powodu, przemieniłem brązowe ze sobą i zahulało! świeci jak psu jajca hehe kurde ale czemu ja myslalem, że mam brązowy dobrze z lewej podłączony? zawsze jak wyciagam lampe z boksa to musze odkrecic srodkowy brazowy i dwa niebieski oraz mase bo mi nie wyjdzie lampa z boksa... dzieki Panowie, wszystko hula mozna zaczynac :D
 

Kwitnący

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2021
Postów
146
Buchów
176
Się wypowiedziałem a wiem tyle co.. myślałem że tonpolewej to jest źródło zasilania a nie lampa :)
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Po co odłączać lampę? Zasilacz przeciągnij przez otwór wentylacyjny i już masz wszystko w całości:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół