nasiona marihuany

Problem z temperaturą

Wyszukiwarka Forumowa:

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Witam wszystkich. Jest to moja 3 uprawa tym razem zmieniłem mioejscówkę. Poprzednie grow wychodziły fenomenalnie tzn nie miałem problemu z temperaturą.

obecnie przeniosłem się do małego pomieszczenia a w nim szafa a w nim dopiero box wymiary 60x60x160 + 1 wentylator wtłaczający, 2 mieszaki MONKEY 16w, i jeden wyciągający + nawilżacz + HPS250 lumatek i balast również z regulacją i ustawiony na 150w

Tutaj moje pytanie, jakim to cudem ku**a codziennie mam temperatury rzędu 35-42oC Chyba mnie szlag trafi. Ktoś cos poleci bo nie mam opcji zmiany pomieszczenia a panny są już 6 dzień VEG. Wentylacja jest dobra, kubatura też, poprzednio miałem te same parametry boxa ale był w większym pokoju 4x4 teraz jest w pokou 2x2 a w nim szafa 70x70x200 a w nim box. Pomóżcie bo moje Panny wygłądają tragicznie, znaczy się nie najgorzej ale podwijają się a wiem, że to od temperatury. Nie mam jak jej zmienszyć.

Ktoś zmagał się z podobnym problemem ?
 

haro

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2017
Postów
56
Buchów
0
Jako ze jest zima to weź okno otwórz i wywietrz pomieszczenie, otwórz szafe i uchyl boxa, u mnie pomagalo
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Wyprowadzaj cieple powietrze poza pomieszczenie, powinno pomoc. Mozna tez doprowadzac zimne, tez pomoze :)
 

haro

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2017
Postów
56
Buchów
0
Mam na myśli to zeby cały czas szafa i okno było uchylone, a nie wietrzenie co 15 minut
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Mam na myśli to zeby cały czas szafa i okno było uchylone, a nie wietrzenie co 15 minut

Nie przejdzie w nocy, będziesz miał 10-15 stopni w pokoju.

Tak jak TatraMoc napisał, proponuję do wyciągu dać rurę, która wyprowadzi ciepłe powietrze z pokoju, w którym stoi szafa. A do wtłaczających lub pasywnych wlotów daj rury, które będą doprowadzały chłodne powietrze najlepiej też z innego pomieszczenia.
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Dobra Pany ogarnąłem ale żadnym z waszych głupich pomysłów :) Nie no żart jedne mądre drugie nie.
Co do odprowadzenia powietrza ciepłego - Ludie no jak bym mógł to bym w pierwszej kolejności coś takiego zrobił podobnie z wpuszczenim zimnego.

Jak sobie poradziłem i dlaczego temperatura utrzymuje się teraz na poziomie 25oC ? NAWILŻACZ - Jest to postać kluczowa ale nie mówię tutaj o jakichś miskach z wodą, konkretny nawilżacz za 500 zł i elegancko. Zbiornik duży, wilgotność na poziomie 50-60% dzień i noc, czyli do wzrostu idealnie, a przy tym temperatura spadła z 40oC do 25oC. W pomieszczeniu nie mam całkowitej wymiany powietrza, czasem tylko co jakiś czas przewietrzę pomieszczenie przez 15 min ale to wszystko.


W każdym razie dzięki chłopaki po raz olejny mogłem na was liczyć.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU WSZYSTKIM ROLNIKOM !!!!!!! Co by rok lepszy był od poprzedniego. :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół