nasiona marihuany

Problem z zwierzyną!!

Wyszukiwarka Forumowa:

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
Siemano!! Dziś posadziłem krzaki na swoim spocie ale tam łazi pełno saren. Zastosowałem na nie proszek( przy każdym krzaku w kubeczku nasypałem proszku i rozsypałem koło krzaka) myśle że to nie wystarczy co bym mógł zastosować naprawde skutecznego oprócz krwi i śierści bo to odpada na te wampiry??? doradzcie
 
H

haszyszekk

Guest
Czemu krew odpada :scratch: nie pomoże to nie zaszkodzi ;) przeciez jej sobie nie będziesz puszczał :bounce: Możesz użyć moczu... obsikaj miejsce :sunny:
Możesz tez dać wokoło rośłin inny smakołyk i go zatruć :pr:
Możesz tez postawić jakiegoś manekina tam (jak strach na wróble albo pies) dac mu puszki, żeby sie na wietrze bujały i obszczac to... powinno je odstraszyć...
Jak to nie pomoze to kup giwere i rozwal drania.... sarne znaczy :santa: pzdr
 

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
krew odpada bo jej nie skołuje!! przecież nie pojde do masarni;];] a zwierzątek nie lubie zabjać!!
 
P

predator

Guest
rozlej mocz dostępny jest w sklepie dla myśliwych lub rozrzuć mydła gdzieś 2m od rośliny
 
H

haszyszekk

Guest
No właśnie sie po krew do masarni chodzi :king: weź baniaczek po wodzie, 10 zł i jakiś ktoś ci naleje jak dasz dyche i ładnie poprisisz...
Ja tez zwierzątek nie lubie zabijać, ale... to zwierze puknie ci palenie jak ty nie pukniesz tego zwierza... dla mnie 1 opcja nie jest za bardzo miła :sunny:
Jak nie masz broni to weź szpadel... jak pie** dzika w łeb ze 3 razy to siądzie....
Jak nie chcesz to poproś jakiegoś pijaka... daj mu wyżej wspomniany szpadel i go zaprowadź. Kup wcześniej flaszke... schla sie, zabije dziki (albo one jego) i nie będzie pamiętał o co chodziło ;) :bounce: pzdr
 
B

bobo

Guest
Co do moczu to wez kumplom kup po pare browarkow. I popros zeby lali do butelki-ek, i oporowo ile sie da na okolo miejscowki rozlewasz.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Ciepło jest. Fajnie pie****nąć pare piwek na łączce.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Odświerzę temat (po co zakładać nowy?). Potrzebny mi jakiś sprawdzony sposób na zwierzęta, bo coś ostatnio podgryzło mi planty - prawdopodobnie zając / mysz, ale nie mam pewności. Dlatego najlepiej sprawdziło by się coś uniwersalnego i łatwo dostępnego. Metody "tradycyjne", typu mocz / krew itp., jakoś mnie nie satysfakcjonują.
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Kostek napisał:
etody "tradycyjne", typu mocz / krew itp., jakoś mnie nie satysfakcjonują.

Powiem Ci tak. Poszukaj w wędkarskim/myśliwskim ale w obydwu powinny być takie środki.
Są to zazwyczaj bardzo intensywnie śmierdzące preparaty także sądzę, iż skuteczne gdyż wiele osób na forum je kupuje. Sam chyba też zakupie.
 

shiz0r

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2007
Postów
79
Buchów
0
a znacie jakies sposoby na mrówki ? bo z sola slyszalem i tak zrobie ale jeszcze jakies sposoby macie ? bo na tej miejscowie jest ich od za***ania, wiec bedzie potrzebny jakis wytepiacz mrowek ...
 
D

delete

Guest
Można kupić proszek na mrówki i takie okrągłe coś co je odstrasza albo przyciąga i zabija
 

shiz0r

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2007
Postów
79
Buchów
0
w ogrodniczym napewno nie? bede musial to kupic bo sol cos chyba nie pomogla... ale jeszcze zobacze jutro !
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Na chooj mrówki tępić skoro one tylko pomagają? Mam 6 roślin w miejscu gdzie dookoła jest troche mrowisk łażą po spocie non stop pełno pod krzaczkami. Raz przychodze na spota patrze pod krzakami po deszczu full śluzu ślimaka widać że krążył ale nic nie było nadgryzione, a ślimak skończył jako obiad dla mrówek.. morał sami wyciągnijcie...
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
lepiej przejmuj się ślimakami i larwami motyli, chrząszczy itp mrówki są dobre w plewieniu larw ;).

Chyba, że będziesz miał mszyce.. no to klops, zmasowany atak biedronek może Cie uratuje... tylko, że one są w diecie mrówek :).
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Ew. poświęcisz rośliny, spryskiwując krzak chemią na mszyce... może to przetrwa. Ale nie dopuszczajmy takiej opcji ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół