nasiona marihuany

Problem ze zidentyfikowaniem niedoboru/choroby

Wyszukiwarka Forumowa:

chejeno

Member
Rejestracja
Wrz 21, 2017
Postów
5
Buchów
0
Tak jak w temacie. Temp w boxie 28-31, chociaż staram się trzymać tej dolnej granicy. Wilgotość 65-75, nie sugerujcie sie wilgotnością ze zdjęcia, woda skończyła się w nawilżaczu i na jakąś godzine delikatnie spadła.
Ziema plagron batmix, podlewane wodą z marketu. Ph niestety mi nieznane, kupiłem ten zółty miernik ph ale jest rozkalibrowany a nie za bardzo mam na czym go skalibrowć. Dodam że ostatnio podlewałem z małym dodatkiem plagron terra grow. W jednym planciku dolne listki zaczynają brązowieć jakby od środka :/
Zrobie zdjecia jak będą miały noc, może bedzie lepiej wiadać
Doświadczeni growerzy, licze na was. Nie chce być świadkiem tragedii :(





 

Zac

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2016
Postów
72
Buchów
8
Zdjęcia słabej jakości,ale wydaje mi się,ze są przypalone.
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
wrzuc fotki bez HPSa bo po tych jedynie mozna stwierdzic ze masz za goraco...liscie wykrecaja Ci sie do gory...zmniejsz temp zwieksz wilgotnosc a co do lisci to chu*a widac pod tym HPS...po co w ogole lac nawoz tak mlodej roslinie ? pokazala niedobor ze dales nawoz ?
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
szczerze nadal chu*a widac...niby na drugiej focie cos brazowego jest ale fotka chyba tosterem robiona sugeruje ogarnac ten miernik do ph i sprawdzic ph...a co do wody z marketu niby mozna niby nie ale nie zapominaj ze tak czy siak taka woda tez zawiera mineraly ktorych moze np byc za duzo na tak mloda rosline ale pierw ogarnij ten miernik ph i sprawdz ph
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół