nasiona marihuany

Problem!!

Wyszukiwarka Forumowa:
H

Hutnik

Guest
1. Rodzaj oświetlenia (hps, świetlówki, nateżenia światla)
2. Klon czy Nasiona
3. Rodzaj podłoża, jaki soil mix, ph gleby
4. Czestotliwość podlewania
5. Wentylacja
6. Rodzaj użytego nawozu (chemiczny czu organiczny), dawki nawozów
7. Długość życia rosliny
8. Temperatura (w fazie ciemnej i jasnej)


:arrow: 1. Słonce
:arrow: 2. Nasiona
:arrow: 3. Zwykła do kwiatków
:arrow: 4. co 2-3 dni
:arrow: 5. ...
:arrow: 6. Biohumus
:arrow: 7. jakies 1,5 miesiąca
:arrow: 8. ------

Witam mój problem polega na tym ze łodyga jest dziwnego koloru nie wiem co sie dzieje nie wiem czy to choroba. Nie wiem co to za odmiana.Zdjecia :
141.jpg
142.jpg
143.jpg
1.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Po tych zdjęciach za wiele nie widać.
 
H

Hutnik

Guest
No niestety nie posiadam Cyfrówki ale na zdjeciu po lewej widac ze łodyga jest koloru "czerwonego" Pozdrawiam
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Wydaje mi sie że poprostu genetyka rosliny taka jest przecież jakby była łodyga była chora to za nią wszystkie liście itd. Według mnie to nic poważnego ale to tylko moje zdanie :) Pozdro

A moze to jakaś siejka :) albo przemysłówka :) Pozdro for all:p
 
H

Hutnik

Guest
no nasiona mam z "porcyjki" hmmm i takie cos sobie z tego wyrosło na oknie :)
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Jeżeli te nasiona są ze sztafika z materiałem no masz prawdopodobieństwo wyrośnięcia hermu niestety :((( Ale tak po zatym to ja bym sie o nic nie martwił na twoim miejscu :)
 
H

Hutnik

Guest
A czy te dwie roslinki moga byc w tej doniczce Foto-1 i ile moge tam przebywac bo nie wiem czy przesadzic czy nie ??
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Nie widać głębokości doniczki ale według mnie zamała :) jak na 2 rośliny :) Teraz nawet jak byś chciał przesadzic aby każda roślina była osobno będziesz miał ciężko :( bo pewnie korzenie są strasznie poplątane :( Pozdro
 
H

Hutnik

Guest
Głebokośc to jakies 15cm !! Czyli jak to "herma" to nic z tego nie bedzie heheh Myslałem ze jakies topki bedą hehe
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Ja bym przesadził do większej :) tylko pamiętaj że jak chcesz przesadzać to przesadzaj z samego rana albo wieczorem żeby słońce nie działało na korzenie. A ty chcesz je na out wynieść czy nie ?? To pytanie tak ode mnie nie ma to nic wspólnego z przesadzaniem :) Tak więc pamiętaj o porze presadzenia a będzie wszystko wporząsiu. A co do hermy to moze coś bedziesz miał tylko będziesz musiał bardzo pilnować swojej roślinki zeby chujki nie zapyliły kwiatów. :) pozdro
 
H

Hutnik

Guest
Nie no włąsnie nie mam za bardzo warunków na Outa heheh ale do doniczki wsadziłem nasionka i cos wyrosło tak dla jaj je tam dałem hehe a tu cos rosnie .Ale chyba z tego nic nie bedzie jak myslisz ??? i co to jest ta herma bo czytałem w necie cos na temat tego ale juz nie pamietam ;/
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Czerwona łodyga to podobno niedobór N, P, K i Mg ale wydaje mi się że to nieprawda bo nawet kilkudniowe rośliny mają często czerwone łodygi, więc to geny.
 
H

Hutnik

Guest
Dzięki za pomoc hehe ale te Roslinki są Zakręcone :) POZDrowienia;) Aha i jeszcze jedno jaka ona moze byc Duża:>?? o wysokosc mi chodzi i kiedy cos zacznie rosnac jakies topki albo nasiona hmmm???? no rosliny maja moze ze 2 miechy nie całe
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Hutnik napisał:
o wysokosc mi chodzi

o 1/3 albo nawet o 1/2 urośnie jak zacznie puszczać topy.

A topy zacznie puszczać jak na dworzu dzień z nocą się zrówna (12/12 :p)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół