nasiona marihuany

PRODIGY-KATOWICE SPODEK

Wyszukiwarka Forumowa:
W

WARSZAWA HWDP

Guest
ktos z was sie wybiera na koncert ma blisko czy cos bo ja niezabardzo a mam dwa bilety na koncert 2 maja wyglądają jak w linku na allegro.pl

http://allegro.pl/item99902849_2_bilety_na_koncert_prodigy.html#photo

Typ chce 120 za sztuke tak jak na bilecie ja moge sie dogadac taniej zapraszam na pw lub propozycje na forum moze jakas wymianka ;] pozdro

[ Dodano: 2006-04-24, 10:46 ]
bilety są na sektor M bardzo blisko sceny zaraz obok siebie oddam tanio bo nie ide niema co sie wachac dzis 24 koncert 2 maja zapraszam do pertraktacji;]

SCENA:
 
R

Rider

Guest
pie***le, prodigy się skończyło, nie to samo co kiedys na koncertach :silent: :pr:
 
D

Dracula Bob

Guest
Predazzo napisał:
pierd****, prodigy się skończyło, nie to samo co kiedys na koncertach

Podobno ma być wyk***iste nagłośnienie
 
R

Rider

Guest
Dracula Bob napisał:
Podobno ma być wyk***iste nagłośnienie
nie no owszem tego nie podważam jak i reszty spraw związanych z akustyka, naglośnieniem, scena, wizualiami, dekoracją, organizacją, ochroną, budek z fastfudem...
ale szczeże powiedziawszy ich muza mi sie znudziła, choći tak jak bym mogł to bym poszedl na koncert, ale jak patrzena filmy i relacje z przed 10 lat... to żal mi ich tak stracili na swej wartości, oczywiscie to naturalne i zrozumiałe, starosc nie radoś plus narotyki równa się spokuj.
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
ku**a pojechał bym ale z radomia to w h*j drogi...
 
R

Rider

Guest
WARSZAWA HWDP napisał:
Typ chce 120 za sztuke tak jak na bilecie ja moge sie dogadac taniej zapraszam na pw lub propozycje na forum moze jakas wymianka ;] pozdro

raczej niemam nic przeciwko ale hyba ogulnie sprzedaż na forum otwartym jest zakazana, oczywiście nie wiem jak to sie ma do takich żeczy jak bilety, ale wydaje mi sie że trzeba będzię takie sprawy załatwiać na PW.
 
R

Rider

Guest
Niemozna sprzedawac biletów drozej niz zostały one kupione ,wystaw je na allegro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół