nasiona marihuany

Product Earth Expo - Hemp Festival - Peterborough 2015

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Siemano!! <joint>


Niecały miesiąc temu, tj. 27-28 czerwca w Petreborough była ciekawa impreza, mianowicie targi konopne połoczone z wykładami i koncertami nazywane przez niektórych jako Hemp Festival . . .
Na tej imprezie nie mogło oczywiscie zabraknąc przedstawiciestwa naszego forum :p stad też relacja w fotograficznym skrócie ponizej ;)
Co prawda impreza już sie odbyła ale wspominam poniewaz jest wartym uwagi eventem i mam nadzieje ze bedzie powtarzana cyklicznie . . . tj. .w przyszłym roku . . .

Co było tam ciekawego??
Mnóstwo wystawców . . . idąc poprzez producentów nasion np. Dinafem, Sweet Seeds, Green House itd, producentów wszelkiej masci urzadzeń gadzetów do palenia, producentów bletek, filterków, zapalniczek, producentów wszelkeij masci produktów konopnych idąc poprzez ubrania zywnośc kosmetyki itd
Do tego byłu wielu przedstawicieli róznych organizacji i klubów konopnych oraz organizacji skupiajacych sie na medycznych aspektach MJ, do tego wykłady, prelekcje, mozliwośc porozmawania z ciekawymi ludzmi z branzy . . .
Wszystko okraszone ładnymi hostessami;) . . .
opórcz tego po wyjsciu z drugiej strony hali było pole namiotowe . . . całkiem spora scena cały czas dobra klimatyczna muza a pod wieczór dośc ciekawi wykonawcy np. Zion Train czy Mad Profesor . . . generalnie impreza jak najbardziej warta uwagi i tak jak pisałem wyzej jesli tylko bedzie powatarzana cyklicznie w przyszłym roku jestem tam na 100% z namiotem ;)

tu link do tego eventu jakby ktos chciał poczytac co tam jeszcze dokładnie było ---> http://www.productearthexpo.com/

oki, kilka fotek, niestety foty tylko z hali gdzie były targi, brak z czesci muzycznej która trwała na zewnatrz

wejscie na hale
4~209.jpg





8~77.jpg





7~93.jpg





6~129.jpg





podczas expo powstawało ciekawe grafitii
7~96.jpg




5~180.jpg





3~235.jpg





2~256.jpg





11~26.jpg





10~33.jpg





9~49.jpg





8~79.jpg





6~132.jpg





5~183.jpg





2~260.jpg





3~239.jpg





4~213.jpg




Moze ktoś z Was był może?? jakichs tam polaków widziałem ;) przyznawac sie :)



pozdro!!:spalony:
 
Ostatnia edycja:

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
hehe za***ista lokalizacja była a i mam nadzieje ze ta sama będzie w następnym roku:) na uboczu, 0 psów, spoko atmosfera :), będe za rok również, a napewno będzie lepiej, bo widać że impreza sie przyjeła:):)
 
X

Xuen

Guest
Kurcze, mogliscie dac info przed impreza, mam rzut beretem do Peterborough :/ mam nadzieje ze za rok tez bedzie :D
 

weedheavenstuff

In love with the COCO
Weteran
Rejestracja
Paź 25, 2014
Postów
822
Buchów
0
Też przegapiłam, ale w następnym roku pewnie się wybiorę :)
 

Bongosik

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
363
Buchów
3
Naprawde za***isty event, mozna bylo pogadac z doswiadczonymi osobami o wszystkim i zdobyc troche wiedzy. Za rok bede napewno. pozdro. I wogole duzo gratow wyrwalem w za***istej cenie :D

























 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół