nasiona marihuany

---=Produkcja Hash'u =--

Wyszukiwarka Forumowa:

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
abc napisał:
a na patelni musi byc olej ? moze byc bez ?

Ty chyba nie masz tego smazyc, tylko podgrzac zeby bylo plastyczne.
Wg mnie bez oleju
 
H

haszyszekk

Guest
Shadow napisał:
Wg mnie bez oleju
Shadow, masz całkowita racje :) Na zadnym fimie nikt tego nie robi z olejem...
Z resztą mozesz rzobić to w moktofali albo piekarniku, więc można sie domyslić ze bez oleju. pzdr
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Jest wiele odmian haszu tak samo jak wiele jest metod oddzielania trihomow od lisci i kwiatow mozna uzyc naprzyklad blendera lub skorzystac z metody ice ktora polega na zalaniu kompletnie suchych lisci i kwiatow w sloiku zimna woda i dodaniu lodu potem pozostaje nam tylko zakrecic sloik i potrzasac trihomy (gruczoly zywiczne) pos wplywem niskiej temperatury robia sie kruhe i lamliwe a ze sa ciezsze od czesci zielonych opadaja na dno sloika kiedy juz sie tym natrzesiemy zostawiamy to w lodowce w spokoju na godzinke co jakis czas delikatnie mieszajac czekamy az wszystkie trihomy opadna na dno i wyjmojemy czesci zielone na koniec cala wode ze sloika przelewamy przez filtr od expresu do kawy na ktorym ladnie zostaja wszystkie trihomy :) metoda troche pracochlonna ale dajaca dobre efekty i bardzo nikla ilosc zanieczyszczen ktorych dosc sporo jest przy metodzie z ponczocha :) dalsza czesc postepowania z wysuszonymi trihomami z filtra jest juz nie zmienna mianowicie ja postepuje tak : trihomy przesypuje do celofanowego woreczka po cygarze :) ktore zwijam i zaklejam kawalkiem tasmy tak przygotowany pakunek obwijam kilkoma warstwami gazety ktura mocze dosc obficie woda cale zawiniatko wedruje na 10 min do piekarnika wczesniej nagrzanego do 200 C po 10 minutach nastepuje wyjecie walkowanie i czekanie az ostygnie potem pozostaje juz jedynie rozwinac wszystko i delektowac sie smakiem wlasnorecznie upichconego haszu :)
 
H

haszyszekk

Guest
VipGrower, ładnie to napisałeś ;) Aż mnie natchnąłęś....
Mam troche suchych liści WW to zrobie jutro haszyk :queen: pzdr
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
VipGrower napisał:
Jest wiele odmian haszu tak samo jak wiele jest metod oddzielania trihomow od lisci i kwiatow mozna uzyc naprzyklad blendera lub skorzystac z metody ice ktora polega na zalaniu kompletnie suchych lisci i kwiatow w sloiku zimna woda i dodaniu lodu potem pozostaje nam tylko zakrecic sloik i potrzasac trihomy (gruczoly zywiczne) pos wplywem niskiej temperatury robia sie kruhe i lamliwe a ze sa ciezsze od czesci zielonych opadaja na dno sloika kiedy juz sie tym natrzesiemy zostawiamy to w lodowce w spokoju na godzinke co jakis czas delikatnie mieszajac czekamy az wszystkie trihomy opadna na dno i wyjmojemy czesci zielone na koniec cala wode ze sloika przelewamy przez filtr od expresu do kawy na ktorym ladnie zostaja wszystkie trihomy metoda troche pracochlonna ale dajaca dobre efekty i bardzo nikla ilosc zanieczyszczen ktorych dosc sporo jest przy metodzie z ponczocha dalsza czesc postepowania z wysuszonymi trihomami z filtra jest juz nie zmienna mianowicie ja postepuje tak : trihomy przesypuje do celofanowego woreczka po cygarze ktore zwijam i zaklejam kawalkiem tasmy tak przygotowany pakunek obwijam kilkoma warstwami gazety ktura mocze dosc obficie woda cale zawiniatko wedruje na 10 min do piekarnika wczesniej nagrzanego do 200 C po 10 minutach nastepuje wyjecie walkowanie i czekanie az ostygnie potem pozostaje juz jedynie rozwinac wszystko i delektowac sie smakiem wlasnorecznie upichconego haszu

po co ta gadka? przeciez to wszystko jest opisane na haszysz.com, lub marihuana.prv.pl
LOL
jak chcesz moge dac linki
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Shadow napisał:
po co ta gadka? przeciez to wszystko jest opisane na haszysz.com, lub marihuana.prv.pl
LOL
jak chcesz moge dac linki

ta gadka jest po to zeby komos pomoc nie kazdy wie czego gdzie szukac a forum jest wlasnie po to zeby ludzie mogli sie czegos dowiedziec :tongue: poza tym 95% tego co ludzie pisza na tym forum mozna znalezc na stronach internetowych i innych forach

Ps. Sorka za OffTop :D
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
dla mnie troche bezsensu... ale loozik
 

thcwemnie

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
116
Buchów
0
dobra alternatywa co to podgrzewania jest mikrofalowka tylko nieradze dawac tam zadnej foli... :queen:
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
sciagnij sobie film:
(WEED VIDEO)great Guide to making Hashish, from your home grown Marijuana, Cannabis leaf & bud trimmings
tam opisane jest wszystko krok po kroku nieda sie niezrozumiec
 
A

abc

Guest
a jak decyduje sie na mikrofalowke to jak mam przygotowac (zapakowac) trichomy ?
 
B

borutahack

Guest
Na poczatek czesc wszystkim (jestem nowy tutaj :tongue: )

Mam pytanie czy przed przystąpieniem do "odsiewania" roslinke trzeba pozadnie wysuszyc i pochlastac na kawaleczki?

A pytanie nr.2) Czy hash mozna palic w lufce? czy to raczej nie zdaje egzaminu;)

Pozdrawiam!! :queen: :jocolor:
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
1.Chyba nie
2.Może,czemu by nie ??:|:|:|
 
B

borutahack

Guest
Dzieki wielkie! Zabieram sie zatem do prodkucji mojego pierwszego hashu! (ciekawe co z tego bedzie :cat: )
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół