nasiona marihuany

---=Produkcja Hash'u =--

Wyszukiwarka Forumowa:

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
Czytalem duzo jak sie robi hash ale i tak nie czaje :roll: prosze was albyscie mi to jakos wytlumaczyli albo dali jakis link gdzie dokladnie zobacze na filmie jak sie robi glazy bo nie czaje.
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Łatwe :
1.sypiesz trichomy na clofan w ksztalcie kwadratu o boku 15 cm zaluzmy...uginasz boki do środka zeby tki maly zamkniety kwadracik powstal...
2.oblkejasz go tasma izolacyjna albo normalna ale lepiej ta brozawo lub czarna grubą
3.calkiem chojnie owijasz ten zapakowany stuff gazeta i namaczasz ja
4.Kladziesz na patelnie i smzysz az woda odparowuje...powtarzasz to 5 razy zmieniajac gazete cal czas jak juz odparuje sie woda
5.zdejmujesz z patelni i ile masz sil w rekach rozwalkowujesz z calej pi**y walkiem lub butelka...
6.kladziesz do lodówki na 2 godziny... potem wyjmujesz i masz czekolade

SAM ROBIŁEM ŁATWO I PRZYJEMNIE A FAZA WYSMIENITA
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ja dodam, ze trichomy to wloski produkujace zywice. Znajduja sie na kwiatach i lisciach. Wiec do woreczka kladziesz nie same trichomy co liscie lub kwiaty. Chyba, ze ten przepis jest juz po oddzieleniu truchomow od stuffu.

Jest duzo odmian haszu. Wiec wiele sposobow jego wytworzenia.
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
nic nie czaje co mam smazyc na patelni kostke owineta tasma i papierem ktora ma w srodku trichomy potem co mam ja rozerwac i to co jest w srodku mam walkowac czy jak czy cala kostke. I to ma byc latwe ???? :?
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Bierzesz liscie na ktorych jest zywica. Najlepiej duuuzo zywicy. Wkladasz w ponczoszke lub inny material z malymi dziurkami przez ktory bedzie mozna przesiewac. I przesiewasz do jakiegos kubelka. Jak juz przesiejesz wszystko dajesz alkohol, olej lub ch*j wie co. I smazysz na patelence na malym ogniu. Potem jak zgestnieje nierzesz by ostyglo i palisz. Jak jeszcze czegos niewiesz to pytaj.
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
BiaLy_MiS napisał:
I przesiewasz do jakiegos kubelka
przesiewasz czyli co mam sciskac te listki w tej ponczosze(nie wiem jak to sie pisze) az wyplytnie mi do kubeczka czy do patelni ta zywica czy cos i dodac oleju(zwyklego) ?? np. kujawski i smarzyc poczekac az wystygnie porobic w kostki i jarac :D

jeszcze jedno pytanie co potem zrobic z lodyga tez tak samo ? :roll:
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Jaki koles u gory ci podalem plan ...
-zaginasz w celofan i zaklejasz tasma obkladasz gazeta mokra i smazysz ten pakunek na patelni a gdy wyparuje woda z mokrej gazety 5 razy wymien ta gazete potem po piatym smazeniu zdejmujesz z patelni pakunek i nic nie robisz tylko rozwalkowujesz go bardzo MOCNO !! BARDZO !! i kladziesz do lodówki na 2 godziny ... op 2 godzinach wyjmujesz rozwijasz i masz w srodku ładną tabliczkę grudy gotową do palenia sam tak robilem a bania byla masakryczna
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Znajdz w internecie jak robic ten hasz z obrazkami. Joincik ci dal linki dobre ale poczytaj sobie wiecej o innych metodach otrzymywania haszyszu. Poszukaj w necie ja moze cos znajde to tu wkleje.
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
aha juz czaje dzieki wam za pomoc jak bede mial z czego to zrobie hasha :D
 
Q

Q Kozak

Guest
gacek napisał:
co to takiego jest ten celofan??
najprościej mówiąc - folijka :)
tylko jakaś mocna, np. w kwiaciarniach owijają nią bukiety - to właśnie typowy celofan.
ale może to też być zwykly woreczek folijkowy(tylko grubo owinąć go potem gazetą, bo by sie stopił przy podgrzewaniu na patelni, a tego przecież nie chcemy, haszyk by był trochę niesmaczny :mrgreen: )
można jeszcze zamiast podgrzewać na patelni dać do piekarnika ustawionego na 175 stopni na 3 - 6 min. Efekt za***isty :lol:
faza wy***ana, więc ostrożnie z ilościami :alien:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół