nasiona marihuany

Prognoza plonu z moich roślin konopi

Wyszukiwarka Forumowa:

"Mateusz"

Well-known member
Rejestracja
Sie 3, 2022
Postów
102
Buchów
27
Ale po co Ci te nasiona teraz ?
Sześćdziesięcio-dniowe automaty na doj*baną pogodę która będzie się utrzymywać do października gdzie już będą zbiory obecnych i nowych sadzonek?
Ty no nie wiem, wiesz.?
 
Ostatnia edycja:

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Jak zetniesz to otrymuj i wyrzuć łodygi. Wrzuć mokre na wagę i suchego będzie 20% tego. Strzelanie ile tego jest jest bez sensu
 

Ryjeczny Człowiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2021
Postów
568
Buchów
2,408
widać że kupiłeś mały worek ziemi pod 10 automatów :D
Nie bardzo pojmuję ten zabieg zamiast te piątki zapełnić.
Zacznij czytać od A do Z fotorelacje to najwięcej się z nich nauczysz.
Oby nie na zasadzie: Zrobię dokładnie wszystko jak ten gościu i będą podobne plony bo nie będą.
Jakieś tam dżojnciwa pewnie spłoniesz z ziomkami z tych auto :D
powodzenia przy kolejnych grow
 
Ostatnia edycja:

"Mateusz"

Well-known member
Rejestracja
Sie 3, 2022
Postów
102
Buchów
27
widać że kupiłeś mały worek ziemi pod 10 automatów :D
Nie bardzo pojmuję ten zabieg zamiast te piątki zapełnić.
Zacznij czytać od A do Z fotorelacje to najwięcej się nich nauczysz.
Ale nie na zasadzie: Zrobię dokładnie wszystko jak ten gościu i będą podobne plony bo nie będą.
Jakieś tam dżojnciwa pewnie spłoniesz z ziomkami z tych auto :D
powodzenia przy kolejnych grow
Nie moja wina że się pomylili w sklepie i przysłali mi 4,5l zamiast 3l ale lepiej dla mnie z resztą już dosypałem.
 

"Mateusz"

Well-known member
Rejestracja
Sie 3, 2022
Postów
102
Buchów
27
Aktualizacja

Zanosi się na ostatni miesiąc uprawy.
Na ten moment zebrałbym z tych dwóch ponad piątkę jak mniemam czyli pewnie będzie ponad dycha, oczywiście razem czyli na obie panie. Pozostałe krzaki są w podobnym stanie, może poza trzema. Za dwa tygodnie odstawiam odżywki i zaczynam płukać. Co do nowych pestek to dotarły w piątek i wszystkie się wykluły. Pogoda na najbliższe dwa tygodnie zapowiada się dobrze.
 
Ostatnia edycja:

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,162
Rozwiązań
1
Buchów
1,799
Odznaki
6
Te 60 day lemon jak będziesz sądził teraz to też daj do fotorelek. Może czegoś się nauczymy oprócz tego, żeby o tej porze nie sadzić ?
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Eee bez przesady, może dużo nie będzie ale jakościowo zapowiada się dobrze ?
 

zbyszard

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2019
Postów
87
Buchów
259
Jak kolega wyżej, nie ma co zniechęcać, coś tam ściągnie swojego a jak posmakuje swojego to za rok odpali lepszy projekt ? większość tak zaczynała ? jednego to porwie innego nie. Ja tam właśnie sam kurze autosy od ekoluda które musiałem ratować tydzień temu przed plechą i złego słowa nie powiem ?. A co do roślin jak masz tylko tyle to trzymaj jak najdłużej żeby były dojrzałe i pilnuj żeby plecha ci nie zjadła wyniku końcowego ? powodzenia ?
 

"Mateusz"

Well-known member
Rejestracja
Sie 3, 2022
Postów
102
Buchów
27
Jak kolega wyżej, nie ma co zniechęcać, coś tam ściągnie swojego a jak posmakuje swojego to za rok odpali lepszy projekt ? większość tak zaczynała ? jednego to porwie innego nie. Ja tam właśnie sam kurze autosy od ekoluda które musiałem ratować tydzień temu przed plechą i złego słowa nie powiem ?. A co do roślin jak masz tylko tyle to trzymaj jak najdłużej żeby były dojrzałe i pilnuj żeby plecha ci nie zjadła wyniku końcowego ? powodzenia ?
Jak pisałem na początku tematu, gleba organiczna z uregulowanym poziomem pH z tym że być może nie wspomniałem że to gleba przeciwpleśniowa. Podpowiem tylko że na bazie wyselekcjonowanych odchodów jak kolwiek to nie brzmi?. Oczywiście że będą trzymane jak najdłużej. Do fotorelacji być może dodam. Nie wiedziałem że jest tu coś takiego chociaż znam te forum od prawie dziesięciu lat ale nie ukrywam że mało je śledziłem a sam zarejestrowany jestem od miesiąca. Owy temat założyłem wyłącznie z powodu problemów okolicznościowych które w tym roku mnie naszły tak w gwoli ścisłości. Tak, to nie jest moja pierwsza uprawa. Ta miała miejsce w A.D 2013?. 60 dniówki posadziłem z powodu ograniczonego czasu, inaczej nie decydowałbym się na nie. Miałem 10 sztuk White Widow od Biogenetic'a i z całego serca odradzam?. Większość skorupek pękła, owszem. Jednak rośliny nie były w stanie opuścić skorup ? a nie miałem zamiaru ręcznie w nie ingerować z tąd spodziewam się małego plonu i z tego też powodu założyłem ten temat. Nie ukrywam że uwiera mnie nieco nastawienie co poniektórych ale też ich rozumiem. Wszak nie ma co się spodziewać innego odzewu w tym jakże hermetycznym niczym moja wieś środowisku.
Chcesz naprawiać świat więc zacznij od siebie. Każdy z nas gdzieś tam ma upragnione marzenie. Sam wiem jak jest i nie chcę tego oceniać. Rozliczy ojciec Bóg i pochłonie matka ?

Tak na marginesie:Też u was na rejonach lata maczanka odkąd wymyślili tego świrusa 19? W sensie czy ciężko jest dorwać coś choćby nie szkodliwego. Moja ostatnia uprawa to był rok 2018 i dałem se wtedy spokój bo ślimaki wszystko opi*rd*liły. Na szczęście wykminiłem kozak patent z wazeliną, polecam?. W tym roku posiałem bo tego ich gówna nie da się palić. Coraz częściej trafiam na siuwaks po którego oparach ulatniających się w powietrzu wchłonięciu aktywuje mi się wiertarka w głowie po czym następuje zwała gorsza niczym po czechu.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół