nasiona marihuany

Programy do zmiany IP

Wyszukiwarka Forumowa:

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Czy jest jakiś program, którym można sobie zmieniać IP? W TP SA jest coś takiego od razu, ze IP zmienia się, kiedy naciśnie się cośtam (nawet chyba połączenia nie przerywa z netem). Mam net w Asterze i ciekawi mnie to, czy jest taka możliwość jak w TP SA za pomocą jakiegoś programu?
 
R

Rider

Guest
Nieznam sie na tym ale mozesz chyba uzywac proxy do zmiany IP , i wiem ze sa jeszcze jakies programy maskujace IP
 

thcwemnie

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
116
Buchów
0
Witam moim zdaniem to wszystko zalezy od tego czy w tej "Asterze" maja jedno ip identyfikujace właściciela tak jak ja mam w broker z tego co wiem to tylko tp ma zmienne ip ............ sam niewiem:p tak mi sie wydaje pozdro
 
S

sdfsdf

Guest
lubo napisał:
IP zmienia się, kiedy naciśnie się cośtam
ja mam neostrade i IP zmienia sie wtedy gdy roxzlanczamy sie i podlaczamy sie. za kadym razem jest inny adres
lubo napisał:
nawet chyba połączenia nie przerywa z netem
przerywa przerywa :p
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
urban napisał:
mozesz chyba uzywac proxy do zmiany IP

człowieku ja nawet nie wiem co to jest (są?) proxy.

Bielak napisał:
ja mam neostrade i IP zmienia sie wtedy gdy roxzlanczamy sie i podlaczamy sie. za kadym razem jest inny adres

no ja właśnie bym coś takiego chciał.

Bielak napisał:
przerywa przerywa

no mniejsza :)
 
R

Rider

Guest
lubo napisał:
urban napisał/a:
mozesz chyba uzywac proxy do zmiany IP


człowieku ja nawet nie wiem co to jest (są?) proxy
Ja tez sie zbytnio na tym nieznam ,ale wiem ze mozesz sie łaczyc przez proxy tylko musisz je sobie jakos ustawic na kokmpie i wtedy bedziesz miał zmienne IP.Jak niewiem :sunny: .Poszukaj na jakis strankach , forach komputerowych etc.
P.S zbyt trudne to niejest....raczej ;]
 
S

sdfsdf

Guest
ale powiem wam cos :p co z tego ze jedni maja zmienne IP a niektorzy nie.. gdyby psy mialy nas sciagac to i tak i tak by nas zlapali bo TP ma zapisane z jakich kto i kiedy korzysta numerow IP. Ci co maja stale IP poprostu sa szybciej znajdowani ale to i tak nic nie daje jak sie ma zmienne. moj kllega mowil mi kiedys o programi w ktorym mozna sobie zmienic IP na takie jak np. ma sie w Kanadzie czy w Ameryce. dzis ide z nim bakac to jak nie zapomne to popytam o nazwe tego programu :) z tego co wiem to on go mial z jakiegos czasopisma komputerowego typu CHIP.
Pozdro!
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Zapytaj się koniecznie, pozdro
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
proxy :

najpierws musisz znaleść jakiś serwer pośredni przez który będziesz się łączył
wpisz w googlach polskie serwery proxy, tam będzie instrukcja jak je stosować.

Dosyć proste, bo wystarczy w ustawieniach twojej przeglądarki (zależy czego używasz)
wklepać dane ze strony serwera proxy. Czyli np. masz dane blabla(domena).pl:8080 (najpopularniejszy port do tego typu działań) potem włączasz jesie raz przeglądarke i finito masz zamaskowane czy też zmienne ip.

Prostym w użyciu programem w miare skutecznym jest Steaganos uruchamiasz go w tle i co parę sekund minut zalezy jak sobie ustawisz, zmienia połączenia przez różne serwery na całym świecie. Fajny program jest tego typu softu w necie mnóstwo.

W Aster masz stałe IP i wystarczy wpisać je w jakiś Rapid i pokaże się adres :) albo nick/imie nazwisko osoby która podpisała umowę.


Poszperaj na google.. ale 100% ochrony przed namierzeniem nie ma, przynajmniej nie jest dostępna dla zwykłych śmiertelników :).

Pozdr
 

kombajn

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2006
Postów
174
Buchów
0
proxy to cos takiego ze laczymy sie najpierw z proxy[ip jakiegos kompa] i to proxy laczy sie ze stronka i jom [ja - nie mam pl] nam pokazuje, jakby ona nam ja przesylala; strona jest jakby na proxy i odtwarzamy ja z proxy..zreszta szukaj na wikipedi.
steganos to ne wiem czy duzo ta ale mozna probowac, ja tam mialem problemy ze wspolgraniem z mozilla/ie, tzn na tej stronce czy mnie widac w necie czy nie, to bylo full info o mnie. Jak chcesz maskowanie to se zainstaluj linuxa tam jest wiecej programow. :)
jedno proxy=jedno ip tak jakby ale ja to inaczej rozumuje.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
zainstalowałem steganosa i jest hu**wy, strony dzialają tak wolno ze często nawet google mi sie nie otwiera. Te serwery które wybiera są zapchane. Mam lącze 1mb/s a prawie nic mi nie dziala.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
nie jest to superowy program przyznam, wiekszosc fajnych progsów jest pod linuxa, można emulować niektóre środowiska Linuxa, Beos itp hm.. poszukaj jakieś fora gdzie jest o tym mowa PCLab tam powinno być wszystko.

co do Aster to wiesz z nimi różnie bywa, od kąd zdjęli limit ściągania net a właściwie tylko protokoły http potrzebują więcej czasu na odpowiedź ... czasami w dzień strasznie sie mulą www. Poszukaj dobrego serwera Proxy i łącz się przez niego.

Spróbuj tutaj... http://www.aplikacje.pwii.pl/anonymous.htm :twisted: :twisted:
 
P

Poryciuch

Guest
lubo napisał:
Czy jest jakiś program, którym można sobie zmieniać IP? W TP SA jest coś takiego od razu, ze IP zmienia się, kiedy naciśnie się cośtam (nawet chyba połączenia nie przerywa z netem). Mam net w Asterze i ciekawi mnie to, czy jest taka możliwość jak w TP SA za pomocą jakiegoś programu?

Jezsli masz neostrade !!

Jezeli dostales banna w grze , wystarczy zresetowac kompa lub wylonczyc na moment neo i automatycznie sie zmiennia twoje IP.

lub jak masz banna na stronie internetowej !! robisz tak Narzedzia => Opcje Internetowe => Usun Pliki Cookie.

i wtedy mozesz smialo wejsc na www na kturej dostales banna :)

[ Dodano: 2006-07-22, 10:45 ]
One-click change of your network setting. It is useful in multiple networks. Support multiple TCP/IP adapters. Support static IP and DHCP. Support IE proxy. Not need to reboot system after IP is changed.

link do pobrania programu !

http://www.coolmasoft.com/ChangeIP/setup.exe

Crack !

http://www.crackserver.com/0day_cracks/ChangeIP.v1.112.htm


PS. osobiscie polecam '' Stegnos Internet Anonym 6 ''

pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół