nasiona marihuany

Projekt Chory Królik [0,64][2x PuzzLEDQ 100w] Anesia seed & G13labs [ORGANIC][#GF]

Wyszukiwarka Forumowa:

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Siema!

28/1/0

Dzisiaj panny zostały przełączone na 12/12 po równo 4 tyg wega. Przy najbliższym podlewaniu będę chciał podsypać 20/30ml Palm tree ash pod korzeń i potem powtórzę zabieg w 2 tyg kwitnienia. Dobrze, że popiół nie ma azotu, bo zauważyłem, że są przeładowane, ale grow idzie jakoś do przodu. Rośliny pokazują też lekkie braki CalMag , ale nie mam nic i póki nic się nie dzieje to nie będę kombinował i leje na razie tylko samą wodę.
Zdjęcia jak zwykle podobne w celu tylko pokazania jak to wygląda.







Komentarze mile widziane.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Kic kic kic!

Dzisiaj 10 dzień indukcji i coś się pokazało. Od jutra liczę flo i będzie fajnie.



Pozdro!
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Czołem załoga!

Mamy 9 dzień kwitnienia i powoli idzie do przodu. Dziewczyny dostały raz na początku indukcji Palm tree Ash i jeden raz callmaga, widać, że dalej są głodne więc byc może nakarmię je lekko przy następnym podlaniu. Jak widać powoli odcinam wyjedzone liście i mniejsze odrosty, różnica we wzroście jest spora, ale jakoś dajemy radę.
Zdjęcia na zachętę, aby pokazać tylko rozwój sytuacji. Przy ledzie wychodzą jakoś nienaturalnie więc następnym razem postaram się zrobić przy normalnym świetle, a być może lepiej to wyjdzie.







Pozdrawiam!
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Choinki powinno się przystroić na święta ;)
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Przydalo by sie ja troche nakarmic bo zaraz ci padnie z głodu :) . Yo.
 

Tribulus

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2014
Postów
350
Buchów
675
haha
kuzwa masakra są za***iste

IMG_20210103_105552.jpg


To wjeżdża u mnie na tapetę xd
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Koledzy dobrze piszą, daj im papu. CalMag mógłbyś właściwie dać dolistnie im też, troszkę szybciej zareagują.
Ja mam podobny plan, zeby podać moim na początku Palm Tree, ale dam im z Bat Guano.

Pozodzonka!
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Siema.
Coś z***ałem, coś nie wyszło, ale staram się wyjść z opresji. Musiałem czegoś dosypać za dużo przez co 2 rośliny się zblokowaly i walczą o życie.
Trochę wstyd, ale to jeszcze nie koniec. Liście wszystkie wyschnięte i żółte, kruche i brązowe plamy się robią , ale na szczęście widzę, że szczyty i nowe liście są już zieloniutkie to może przetrwają.
Jest fatalnie, ale do przodu. :D OMG





Jutro postaram się zrobić większa aktualizacje jak czas pozwoli.

Pozdro
 
Ostatnia edycja:

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
23 dzień kwitnienia

Siema.
Wpadam z obiecanymi zdjęciami. Rośliny pogubiły dużo liści i wyglądają jak wyglądają, ale powoli im przechodzi. Cieszę się, bo chociaż jedna trzyma formę i mam nadzieję, że tamte odbiją. A jakie jest Wasze zdanie?
Po przepłukaniu samą wodą podlałem ostatnio callmagiem, gk complete organics i Nirvana od AN, mam nadzieję że teraz będzie już tylko lepiej. Na niektórych widać już żywice i fajnie się kleją, ale podejrzewam że 5 tygodni do końca to takie minimum.
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.









Skunk nr 1




Skunk nr 2




Goryl nr 1








Goryl nr 2
Największa nadzieja i potencjał na koniec. Mam nadzieję, że będzie na koniec odpowiednia maczuga. [MENTION=35010]Żul[/MENTION]








Kic kic kic....
 

dru

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2020
Postów
125
Buchów
19
Było fajnie i sie popsuło.
Oglądając te rośliny w fazie wegetatywnej bardzo mi się podobały i miałem kupić tego led'a, bo szukam coś o małej mocy do klonowania/rewegetacji.... Mam nadzieje że one tak hu**wo wyglądają przez twoje umiejętności ogrodnicze a nie przez tego led'a. Czekam jeszcze aż Honza odpie****i jakąś lipe pod tym ledem i go nie kupuje.
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Z pewnością to moja wina. Jestem pewien że przyblokowałem je i efekt tego jest widoczny. Źle dobrałem mieszanki na flo, ale nauka jak znalazł. Przyznam się, że trochę mnie to zdemotywowalo, ale lecę dalej!
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
30 dzień kwitnienia
Siema.
Dzisiaj było małe podlewanie to cyknąłem parę zdjęć. Jakoś idzie do przodu, jeden skunk wygląda źle, ale puchnie, drugi natomiast zaczął stawać na nogi i robi się zielony. Szału nie ma, ale wszystko idzie do przodu.
Ledy zmieniają strasznie kolor roślin. Największa w rzeczywistości jest jasno zielona, nie taka żółta. Nie wiem jak to zmienić żeby lepsze foty wychodziły, ale ch*j.

Trzymajcie









 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Hejka.
Mam do Was pytanie, mam w boxie czarne muszki, które wychodzą lub się chowają w dolnych dziurach od doniczki. Larw żadnych nie zauważyłem.

Mam się martwić?

Dzisiaj zaczyna się 6tyg flo około jak dobrze liczę.


Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół