nasiona marihuany

Hydroponika dla początkujących

  • Autor wątku Usunięty 81741
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 81741

Guest

Zdjęcie z czwartku, wracają im kolory i nowe odrosty wyglądają dużo lepiej. Oby tak dalej. PH regulowane 5.5-6.0max. Filtr ro podlacze 18.12 i zobaczymy jak się to sprawuje. EC zgodnie z tabelka (szukaj w postach wyżej).
 

LeoHasz

Well-known member
Rejestracja
Lut 1, 2021
Postów
76
Buchów
50
No pozbierały się trochę. Będziesz je trenował? Topping? Jak będziesz zmieniał pożywkę to pokaż jak wyglądają korzenie. Lampa na cobach?
 
U

Usunięty 81741

Guest
No pozbierały się trochę. Będziesz je trenował? Topping? Jak będziesz zmieniał pożywkę to pokaż jak wyglądają korzenie. Lampa na cobach?
Moja luba zrobiła topping, narazie powiedziałem, żeby ich nie stresowała. Niech odbija porządnie i zrobię im lst, może siatka. Ale z siatka się zastanawiam., bo jak będę wodę wymieniać ?. Lampa jest na QB 240W full spec + czerwone diody.
18 będę w PL to zrobię zdjęcie korzeni?
 

LeoHasz

Well-known member
Rejestracja
Lut 1, 2021
Postów
76
Buchów
50
Jak tam kolego? Dzieje się coś ciekawego w wiadrach? Dzieciak zdrowy?
 
U

Usunięty 81741

Guest

A no sytuacja się ma tak, jacyś goście w wiadrach się zagnieździli. Nie są to ziemiorki i chyba im tam dobrze bo się larwy wykluwają. Ma ktoś jakiś pomysł co to jest...i jak się tego pozbyć???
 
U

Usunięty 81741

Guest
Znalazłem co to za dziadostwo, to ćmianki. Uwielbiają wodne środowisko i materię organiczna która się odżywiają.
Prawdopodobnie przyleciała sobie z dworu.
 

LeoHasz

Well-known member
Rejestracja
Lut 1, 2021
Postów
76
Buchów
50
Fajnie wyglądają. Bardzo zdrowo i gęsto a korzeń czysciutki. Ja wystartuje chyba dopiero po Nowym Roku bo tez się teraz trochę u mnie dzieje i nie mam narazie do tego glowy. Najchętniej pobrali bym od kogoś klony ale u mnie w okolicy niema nikogo kogo znam i bawi się w ogrodnictwo..
 
U

Usunięty 81741

Guest
Fajnie wyglądają. Bardzo zdrowo i gęsto a korzeń czysciutki. Ja wystartuje chyba dopiero po Nowym Roku bo tez się teraz trochę u mnie dzieje i nie mam narazie do tego glowy. Najchętniej pobrali bym od kogoś klony ale u mnie w okolicy niema nikogo kogo znam i bawi się w ogrodnictwo..
Trzymam się tej tabelki co wrzuciłem, nawozy od GHE, nawet nie zamontowałem tego RO filtra, ph- od plagrona robi robotę i trzyma bardzo dobrze. Co tydzień reguluje je. Dzisiaj wygole doły, zostawię je jeszcze na max tydzień i przełączam na flo. Zobaczymy co wyjdzie z tego ??. Chcesz klona dosidosa ?wyślę Ci poczta w szklanej kuli, może przetrwa te mrozy haha
 

LeoHasz

Well-known member
Rejestracja
Lut 1, 2021
Postów
76
Buchów
50
Serio ładnie wyglądają! Ja bym zrobił jeszcze jeden topping i po dwóch tyg flo :) Ale w Twoim boxie może się zrobic wtedy ciasno.
Chcesz klona dosidosa ?wyślę Ci poczta w szklanej kuli, może przetrwa te mrozy haha
Gdyby było te 15° minimum to bym chciał ?
 
U

Usunięty 81741

Guest
Dzisiaj mały fryzjer oraz dołożyłem siatkę żeby trochę dogiac szczyty i odsłonić dolne partię, pH nie regulowane od 3 dni, na, stałym poziomie 5.5-5.8.
EC ~1300-1400
Napowietrzane 24h.
Wodę zmieniałem im 3 dni temu, przy okazji płukania korzeni z larw ćmianki.
Zmieniam im dzisiaj FP 12/12, po indukcji dostaną nową wodę z pożywką o EC 2000.

 
U

Usunięty 81741

Guest
Wiec tak, od jutra już fotoperiod 12/12 bo już więcej nie ogarnie moja wysokość boxa, EC 1400-1600, pH 5.7 w drugiej 5.9.
Rośliny wyglądają bardzo zdrowo, po indukcji zrobię im lolipopping.
Siatka co dwa trzy dni luzowana. Niestety na stałe nie może być, bo nie mam możliwości wymiany pożywki.
Jak wymyślę RDWC to siatka będzie na stałe.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół