nasiona marihuany

projekty moich boxow ktory wybrac??

Wyszukiwarka Forumowa:

Furi

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2006
Postów
87
Buchów
0
chce dac tam 2 lub 3 klony box ma wymiary
24cm x 13cm x 50cm obliczylem ze potrzeba 1800 lum optymalnie
a mam zarowki energooszczedne 25wat 1500lum dac dwie takie zarowki czy jedną? i oczywiscie wentylatorek to podstawa 8*8 komputerowy. i jeszcze inna opcja zamowiłem wlasnie nasion LR czy dało by sie pod tym chodowac rosline LR i zrobic jest LST ?? :p


Mam jeszcze inny pomysł
box 30 * 30 * 70 optymalnie 5400 lum
3 lampy energo oszczedne 25 wat kazda 1500lum = 4500lum
2 lampy jarzeniowe po 1000lum = 2000lum
razem daje mi to 6500lum
wentylatorek taki od kompa
i czy jesli optymalnie jest 5400 lum a ja dam 6500 lum to rosliny bede gorzej wzrstac czy im wiecej swiatła tym wzrastają szybciej??


Kolejny box ktory wpadł mi do głowy to box z panali 40cm * 40cm * 80cm materiały juz leża w piwnicy jutro troche ciecia i zbijania i box bedzie gotowy wyłoze go folia aluminiową. I dam swietlowki kompaktowe osadzone na blasze do pieczenia mojej mamy :) Mam zamiar hodowac tam niedługo LR a kiedy zbire plony chce posiadzic tam WW nie za mały bkos ma WW?? i ile LR sie powinno zmiescic?
 
H

haszyszekk

Guest
Ten boc wydaje sie zamały nawet jaK NA KLONY... byś musiał dać im od razu flo chyba a co za tym idze byś miał z 3-5g z jednego...
Na LR absolutnie za niski box... myśle ze z doniczka i oświetleniem sie nie zmieści...
Ogólnie taki mały box jest nieopłacalny... pomyśl nad czymś większym :) jeżeli nie to będziesz tracił kase na światło i czas na kwitnięcie małych klonów... pzdr
 
R

rasta

Guest
Furi, czlowieku nie rób z siebie takiego idioty. już ci bogusik napisal, że oba są za male . jeśli się już tak upierasz to chyba jasne który wybrać. eeeehhhhhhh.............

temat oczywiście do kosza.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół