nasiona marihuany

Promocje w marketach - Sprzęt do uprawy

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Guest

Guest
Jeżeli mowa o kwazarach to ja miałem pecha co do nich. w ciagu roku zajechałem 3 sztuki, przy kilku opryskach dziennie. Może jakaś wadliwa seria.

Seria jak seria po prostu trzeba kupić raz a dobry a nie byle co z biedronki , tez tak robiłem wcześniej teraz kupiłem czerwony w ogrodniczym 2 L za 45 zł i chodzi jak szwajcar :) .
 

gifeyexepiri

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2015
Postów
213
Buchów
3
Seria jak seria po prostu trzeba kupić raz a dobry a nie byle co z biedronki , tez tak robiłem wcześniej teraz kupiłem czerwony w ogrodniczym 2 L za 45 zł i chodzi jak szwajcar :) .
Z jakiej biedronki? Kwazary niby porządna marka, z pompka ciśnieniową, koszt około 40 dych. Ale jak sie okazało przereklamowane.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
W Lidlu pokazało się trochę nawozów. Moją uwagę przykuła mączka rogowa/bone meal za bodajże 17,99 za 2,5 kg.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Generalnie wszystko jest pakowane w kartonach i nie widać koloru granulek. Dzisiaj będe w Lidlu to przyjrzę się bliżej tym ich nawozom.




Byłem pomacałem. Ogólnie nawozy tanie, ale raczej nie dla nas, może coś na fazę weg. by się nadało. A tak to proporcje NPK trochę nie te co nas interesują. Mączka rogowa jest w postaci grubomielonej z kawałkami wielkości paznokcia. W składzie podali jedynie zawartość N-14% P,K nieznane.
 
Ostatnia edycja:

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
widzialem dzis zarowki w biedronce 1200lm za 8zł. gwinty i moc do wyboru w tej samej cenie.
 

Tosskaffkowy

Member
Rejestracja
Lip 7, 2014
Postów
7
Buchów
0
Informacja dotyczy swietlowek Philips Tornado. Jako ze niedlugo zima ktos moze bedzie potrzebowal kupic swietlowki. Wiec jesli macie karte Selgros lub ktos z waszych znajomych ma to polecam leciec i kupic. Cena to 6 zl brutto - 4.99 netto. Promocja trwa tylko do 7 listopada.
 

Space Invader

Active member
Rejestracja
Cze 13, 2016
Postów
42
Buchów
1
W markecie Obi tyczki babmusowe po 20gr za 1szt, 90cm idealnie na indoora :) pozdrawiam, SI
 

Nawigator

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2014
Postów
229
Buchów
0
W lidlu jest sporo nawozów ,jest mączka rogowa do mieszanki na out dobra sprawa.

 
G

Guest

Guest
Dobry jest granulat niebieski ,, miałem go sporo razy działa wyśmienicie .
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Gdzie: Castorama
Co: Nawóz organiczny Bone Meal 3.5kg (firma Westland) - 5 pln
Nawóz organiczny Fish, Blood & Bone 3.5kg (firma Westland) - 5pln
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół