• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

PROROCTWO PAPRYKOWYCH CIEŃI. KONKURS VOL. 3

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Buchów
3,769
Odznaki
5
Ja swoje po prostu owinę folią aluminiową i okleję taśmą.
Ziemia w doniczce strasznie się nagrzewa, jak swoje papryki przesadzałem w największy skwar - ziemia w doniczce prawie parzyła

ekoludek

997
Weteran
Buchów
3,300
Odznaki
9
Ja swoje po prostu owinę folią aluminiową i okleję taśmą.
Ziemia w doniczce strasznie się nagrzewa, jak swoje papryki przesadzałem w największy skwar - ziemia w doniczce prawie parzyła
No szkoda ze nie przewidziałem tego wcześniej no ale człowiek się uczy całe życie i to mi się najbardziej podoba

ekoludek

997
Weteran
Buchów
3,300
Odznaki
9
Ogólnie chyba wiem gdzie błąd jeśli chodzi o wiednace liście, pierwsza teoriia mylna ale ma coś do tej która jest obecnie, papryki stały w cieniu i słońce na nie wychodziło raptownie, wtedy korzeń się gotował, teraz stoją w pełnym słońcu i słońce rozkręca się stopniowo, i nie ma objawów jak wcześniej, wiem jeszcze ze odpowiednie nawodnienie jest bardzo ważne! Na wieczór!

Obecnie mają się bardzo dobrze, widać że słońce im służy a tak to teraz wygląda

IMG_20210628_135704.jpg

IMG_20210628_135711.jpg

IMG_20210628_135715.jpg

Gnomesgarden.ie

Partner forum.haszysz.com
Buchów
689
To samo widzę u różnych swoich roślin co napisałeś. Zwłaszcza tych, o bardzo delikatnych i cienkich liściach.
Pięknie lecą Twoje papryczki :)
Pozdro!!

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Buchów
2,448
Odznaki
6
U mnie zauważyłem że superhoty jak i reszta papryk ruszyła ostro od jakiś 2 tygodni.Pomidory zaczynają kwitnąć (trochę późno wysadzone),porzeczkę czerwoną już mam zebraną :D Za rok wystartuje z takim growlogiem "działka all in: :p
Pozdro ogrodniki!

ekoludek

997
Weteran
Buchów
3,300
Odznaki
9
U mnie zauważyłem że superhoty jak i reszta papryk ruszyła ostro od jakiś 2 tygodni.Pomidory zaczynają kwitnąć (trochę późno wysadzone),porzeczkę czerwoną już mam zebraną :D Za rok wystartuje z takim growlogiem "działka all in: :p
Pozdro ogrodniki!
Takie growlogi są najlepsze, chętnie będę zaglądać, tu jest plan na fr która będzie ciagnieta dopóki krzaki nie padną a podobno 2 sezony można mieć zobaczymy czy uda się 3

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Buchów
2,448
Odznaki
6
Miałem w ubiegłym sezonie zimowane papryki i średnio wypadły.Pewnie też dlatego że całą zimę w doniczkach 3L na parapecie spędziły.Ten rok nie mam czasu niestety na ogród :( Za rok się poprawie kolego i mam nadzieję że będziesz miał co podziwiać ;)
Pozdro ziemny grzebaczu !

ekoludek

997
Weteran
Buchów
3,300
Odznaki
9
Miałem w ubiegłym sezonie zimowane papryki i średnio wypadły.Pewnie też dlatego że całą zimę w doniczkach 3L na parapecie spędziły.Ten rok nie mam czasu niestety na ogród :( Za rok się poprawie kolego i mam nadzieję że będziesz miał co podziwiać ;)
Pozdro ziemny grzebaczu !
Napewno przez 3l donice i brak ciepła, ogólnie zimowanie nie jesteś potrzebne dużo światła temperatura jest bardzo ważna.

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Buchów
2,448
Odznaki
6
Miałem normalnie na parapecie krzaki z lata tyle że donice małe.Ciepło miały,słońca mało ale cały czas ładnie zielone były.

Góra Dół