nasiona marihuany

PROSBA,brak funduszy :(

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

rpw_sqad

Member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
5
Buchów
0
Siema wszystkim...ja troche odbiegne od tematu ale szukam jakies deski ratunku otoz...Bardzo podoba mi sie zabawa z konopia i bardzo lubie czekac az roslinka kwietnie i wogole ale jest taki problem widze ze macie ladna paczke nasion i wogole wszyscy fajnie piszecie o waszych plonach tez bym chetnie z wami popisal niestety nie moge poniewaz mam tylko male roslinki z pokarmu dla pappug ;( chetnie uchodowal bym cos wiekszego cos na co naprawde warto poswiecic czas....Niestety jedym slowem nie stac mnie to zeby kupic nasiona za 80 zl :( wszyscy piszecie ze to powinno sie szrzyc wiec jesli nie byl by to dla was problem jesli mogli byscie mi odstapic chociaz 3 prawdziwe ziarna moge wam bardzo chetnie zaplacic niestety moje fundusze sa kruche niestety nie kazdemu sie powodzi moge wam zaplacic tyle ile moge jak narazie mam 11 zl a gdzie tu jeszcze do 80 wiec jesli nie sprawi to komus problemu i byl by tak dobry wspomodz mnie chociaz 1 ziarnem to bardzo prosze pisac na gg : 2035537 Z GORY WIELKIE DDZIEKI CHETNIE SIE ODWDZIECZE JAK TYLKO BEDE MOGL !
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Kolejny napalony dzieciak...
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
wiem jak szybko zdobyc kase:
1.Zebrac pod sklepem
2.Zbierac puszki

pozdro
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
popytaj kumpli :D moze maja jakies nasiona ja właśnbie tak zaczałem :thumleft: powodzenia :flower: peace
 

trace

Member
Rejestracja
Gru 29, 2005
Postów
15
Buchów
0
jezeli nie zalezy ci na paleniu to te z pokarmu tez beda dobre :albino:
 
W

WARSZAWA HWDP

Guest
łehehehe

chłopaku a ile masz lat.? moze czas sie rozejrzec za jakąs pracą.?

MAM UKONCZONE 18 LAT i MOGE WSZYSTKO

NIEMAM 18 LAT I h*j MOGE ŁEHEHE

raczej nikt Ci nasion nie podklepie wybacz dzieciak;/
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Qrcze skąd sie tacy biora.Niewieże że nie masz, a info na gg może jescze nr komórki podaj.Hwdp masz swietą racje i Śleja tez ma racje.Ja dla przykładu na swoje pierwsze nasionka odkładałem dwa miechy,był to czas ograniczonych melanży ale warto było sie poświęcac.Jak u 17 "pamiętaj dzieciak licz tylko na siebie"
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
czemu po nim jedziecie ?? rpw_sqad, od quakeminda mozesz kupić 5 pestek
za 15 zł.
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
rpw_sqad, Jarasz dużo? Może czasami przeszukaj wora stuffu bo nieraz się trafiają zacne pesteczki.
yoyy, Racja racja!
Cholera sam zioma rozumiem bom bezrobotny uczeń :)
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
No jara ale pestki sępi bo szkoda mu zaryzykowac 15 czy 30 pln.

[ Dodano: 2006-03-29, 12:46 ]
A pisze zaryzykowac bo niewiadomo czy wiedziałby co z nimi zrobic .Pozdro.
 
S

sdfsdf

Guest
niechce nic mowic :/ ale wydaje mi sie ze na kupnie pestek nie wystarczy... by miec jakis konkretny plon to musisz podlewac nawozami odpowiednimi i naswietlac odpowiednim swiatlem... no do tego interesu (jak do kazdego) potrzebny jest wklad finansowy a jesli nie zaryzykijesz to nic nie bedziesz mial.. tak samo jest ze wszystkim.. ryzyk fizyk wiec nie licz ze ktos ci da ziarenko.. sam musisz na nie zapracowac :)
jesli nie uda ci sie w tym roku :/ to pozostaje nam zyczyc szczescia na nastepny sezon :)
pozdro! :geek:
 
P

predator

Guest
Napisz jeśli chcesz nasiona za 15zł sprzedam ci 5szt ;] + 12,50
Mam dużo odmian do wyboru do koloru i do mocy ;]

[ Dodano: 2006-04-02, 16:38 ]
najlepiej pogadamy na Gadu-gadu co do cenny !!
Szkoda mi takich ludzi też musiałem wszystko sam kołować :)
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół