nasiona marihuany

Prosta skuteczna ekstrakcja olejku haszyszowego.

Wyszukiwarka Forumowa:

Herb

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2011
Postów
1,006
Buchów
5
Raczej odwrotnie - za długo trzymałeś z butanem i potrząsałeś.
Ale to nic pal śmiało.
Pokaż jakieś zdjęcie.
 

deez nuts

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
633
Buchów
404
olejek otrzymany ta metoda :) obok tyton wysmarowany olejem ktorego nie udalo mi sie zdrapac :D
DSCN3125.JPG
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
No to sporo wyszło z tej paczuszki.Konsystencja plasteliny czy raczej gęstej śmietany?
 

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
Nigdy nie próbowałem oleju i wyobrażam sobie jak to musi trzepać...

dziwne to bo pamiętam że kiedyś robiłem olej...:scratch:
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
A mi został tylko olej...organizm już się trochę przyzwyczaił ale i tak zamiata niemiłosiernie.
 

deez nuts

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
633
Buchów
404
to kur***wo sie lepi jak jakis klej chemiczny :p ciezko to w ogole nabic w bonio :D

---------- Post Zaktualizowany 12:53 ---------- Data pierwszego postu 12:52 ----------

No to sporo wyszło z tej paczuszki.Konsystencja plasteliny czy raczej gęstej śmietany?

no nie taka paczuszka bo warzyla jakies 75g bo to byl trim z 3 roslin
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Kup sobie gwoździa do bonga.W cybuch mija się z celem.
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
to kur***wo sie lepi jak jakis klej chemiczny :p ciezko to w ogole nabic w bonio :D



thc rozpuszcza sie tylko w tluszczach i alkoholach, jakiego gazu uzywales ?? no i kup jak dyzma mowi jakiegos gwodzia z domem, albo kwarcowego bangera

a czy to sie nadaje do palenia to ja nie wiem xd
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Nie wiem jak i czym( wygląda na butan..) to robiłeś ale na pewno jest w tym jeszcze sporo rozpuszczalnika.
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
deez nuts robiłeś Hot Water Purging? Jeśli nie to koniecznie zrób i sugeruję i tak odłożyć to na 2-3 dni w otwartym naczyniu, aby resztki same odparowały na spokojnie.

Aby mniej lepiło się daj do niskiej temperatury.
 
P

pozitiv

Guest
podpinam sie do watku bo dopiero znalazlem a metoda jest za***iscie szybka na olej ktorego bym chcial troche zrobic

pytanie czy Ronsony daja rade czy moze jakis czystszy butan powinien byc zeby bylo lepiej ?
 
P

pozitiv

Guest

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Się tylko tak wydaje...jak masz wszystkie komponenty to 30 minut i po robocie.
Wiadomix jak wsio odparujesz dobrze jest to jeszcze wygrzać ale jak się nie robi na oko tylko któryś tam raz z kolei pół godziny to max.
 

deez nuts

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
633
Buchów
404
podpinam sie do watku bo dopiero znalazlem a metoda jest za***iscie szybka na olej ktorego bym chcial troche zrobic

pytanie czy Ronsony daja rade czy moze jakis czystszy butan powinien byc zeby bylo lepiej ?
ja robilem butanem kupilem zwykly gaz do zapalniczek polezal z 5h razem z materialem w zamrazalniku, potem wlalem butan, polezalo znowu jakies 2h i wylalem, lezalo jakies 8h potem odparowalem we wrzatku jakies 5-10min, lezy sobie napewno jeszcze troche tego ubywa z czasem, chociaz juz jaralem i musze powiedziec ze smaczek czysciutki, nic nie czuc nie chcianego, palilem i z bonia i moczylem tyton w w oleju. Teraz wlasnie namoczylem bletke i bede jointa kurzyl :D pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół