nasiona marihuany

Prosty Harvest, Suszenie i Curring marihuany - Krok po Kroku

Wyszukiwarka Forumowa:

adr181

Member
Rejestracja
Cze 25, 2020
Postów
13
Buchów
0
Witam mam pytanie.. 10 lipca jadę na urlop dziś chciałem ścinać i zacząć suszyć.. Przez ten okres do 10 to już wsadzę do słoików tylko 2 tyg bym ich nie otwierał a jakbym zrobił dziurki w wieczkach? Będzie git?
 

rzeszen

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2020
Postów
44
Buchów
0
Witam mam pytanie.. 10 lipca jadę na urlop dziś chciałem ścinać i zacząć suszyć.. Przez ten okres do 10 to już wsadzę do słoików tylko 2 tyg bym ich nie otwierał a jakbym zrobił dziurki w wieczkach? Będzie git?
Sorry że odkopuję tak stary temat, ale mam to samo pytanie co kolega powyżej. Może ktoś jest w stanie podpowiedzieć w tym temacie?
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Jak masz powiedzmy te 5 dni (bo 10 lipca chyba nie wyjeżdżasz) to wysusz i wsadź do słoików wypchane około 3/4 wielkości słoika i dołóż do każdego słoika saszetki tzw regulatory wilgotności np boveda czy integra, różnią się tylko wyglądem po około 7 zł szt na allegro. Saszetka 8g styka na sloik około pół litra ale zaraz jak wrócisz to curring i dokładnie obejrzyj czy nigdzie plecha nie weszła
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
bezpiecznie to chyba przed wyjazdem zostawic niech sie susza wyschnal za mocno to wtedy wsadzisz do sloja z saszetkami i bedzie git i napewno wtedy plecha ci nie wjedzie
pozatym z artykułu mieszanie z scinkami w torbach to chyba nie zbyt dobry pomysl sporo trichomów sie porozlatuje i poprzyczepia do tyh scinków wydaje mi sie to juz przekombinowane
 

H4Rvester

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2013
Postów
1,149
Buchów
1,345
Odznaki
6
Odkopuje topic ?

Według autora poradnika suszenie ma trwać około tygodnia...72h wisi (3 dni)...a potem to sobie dosycha w papierowych torbach następne 2-3 dni.

Ciekawi mnie czy ten sposób suszenia jest praktyczny i faktycznie wychodzą idealnie suche bobky prosto do curringu?

Chciałbym spróbować w ten sposób właśnie bo suszenie czasami mi nie wychodzi ? i trzeba kombinować.
 

kotek65

Active member
Rejestracja
Lis 27, 2020
Postów
39
Buchów
41
W rękawiczkach dłonie mi się zaparzają. Tak palce jak i nożyczki świetnie się czyści alkoholem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół