nasiona marihuany

Proszę info.o Swazi

Wyszukiwarka Forumowa:

Revers

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
113
Buchów
1
Nie znalazłem nic na temat uprawy tej odmiany na naszym forum więc załozyłem nowy temat :silent:

Chciał bym uzyskac informacje na temat uprawy w naszym klimacie a takze ilośći,jakość plonu(majac na wzgledzie umiarkowane lato),bez znacznej ingerencji człowieka. Prosbę kieruje do osób które uprawiały lub uczestniczyły przy uprawie tej odmiany. Ciekawi mnie tez jej wysokość czy naprawde rosnie tak wysoko i czy choruje dość często? Co lubi a czego nie?Na co uważać?


Wszystkim znajacym odpowiedzi za***iste dzięki...... :thumright:
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Swazi jest to typowa sativa... Długie chude łodygi obrośnięte w małe topy(chude ale pełno ich jest).Dorasta do 3 m wysokości gdy jest jej dobrze i regularnie dostarcza jej sie potrzebne substancje... Moc tej rośliny jest abrdzo wysoka a mianowicie 15-20% thc na OUT !! :sunny: Często o niej czytałem "Odmniana dla niepalących zbyt dużo" czyli 1 buch i nara :D ogólnie fajna odmiana chciałem ją kupić ale jak dla mnie za wysoka bo nie wyobrazam sobie pielęgnowania rośliny o 125 cm wyższej odemnie... :p :D
 

Revers

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
113
Buchów
1
kaczor20 napisał:
Często o niej czytałem
A skad miałeś info na jej temat??? Gdzie mozna o niej znaleść jakies ciekawostki? Chodzi mi o polskie strony :scratch:
 

kombajn

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2006
Postów
174
Buchów
0
Typ Sativa
Pochodzenie Swaziland, Africa
ładny zapach , egzotyczny smak
piszą ze unikalna odmiana
Zbior out srednio: 1 lb [co to lb ?]. Zbiory: 15 wrzesien na 40 stopniach szer. geogr [ :) ]. wiecej info dokladniejszych..
Kod:
http://www.cannaworld.com/center/strainguide2/cannagenetic.phpwebhosting.com/cgi-bin/showstraina69c.html?StrainChoice=swazi
 
R

Rider

Guest
kombajn napisał:
Zbiory: 15 wrzesien na 40 stopniach szer. geogr [ ]
A wiesz jaka u nas jest szerokosc?
Bo musze cie zmartwic u nas niedojdzie :sunny:
 

kombajn

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2006
Postów
174
Buchów
0
urban napisał:
kombajn napisał:
Zbiory: 15 wrzesien na 40 stopniach szer. geogr [ ]
A wiesz jaka u nas jest szerokosc?
Bo musze cie zmartwic u nas niedojdzie :sunny:

cos ty, myslalem ze dojdzie nawet na Antarktydzie..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół