nasiona marihuany

Proszę o rade

Wyszukiwarka Forumowa:

Skowronek

Active member
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
36
Buchów
0
Witam Panowie czy mógłby mi ktos napisać za ile mniej wiecej te rośliny będą gotowe do zbiorów?




 

Sticky Fingaz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
138
Buchów
0
2-3 tyg + -
dopóki liście zaczną tracić życie

---------- Post Zaktualizowany 00:35 ---------- Data pierwszego postu 00:34 ----------

ile ma dni ta roślinka i jaka to pestka, jakiś ak 47 AF ?
 

AndrzejMiszcz

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2017
Postów
160
Buchów
0
Jak dla mnie około 2 tygodni ;) uważaj z nawozami bo widzę że masz żółte końcówki liści ;) co to za odmiana ?
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Zaopatrz się w lupę kieszonkową na allegro, grosze kosztuje. Ja mam powiększenie 30x. Zamawiałem nawozy i zauważyłem że sprzedawca ma takie lupy w ofercie. Za przesyłkę płaciłem tylko raz także wziąłem bez wahania. Niestety sprzedawca nie miał x60 ale taka x 30 też daje radę i można luknąć na trihomy czy są odpowiednie do preferencji palącego
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Na oko bez lupy to jak to włosie na topach bardziej zbrązowieje. Oczywiście nie co do jednego włoska, tylko tak w powiedzmy mniej więcej 80% procentach. Z nawoazmi dał bym już raczej spokój, tylko sama woda. Lupa jasne widać wszystko jak na dłoni.

http://www.spliffseeds.nl/growing-marijuana.html
 
Ostatnia edycja:

Skowronek

Active member
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
36
Buchów
0
Fajnie dzięki za rady Panowie :) Allegro troszkę odpada gdyż mieszkam w Szkocji na stałe nawozy pewno racja bo sporo lałem i dodałem do kompostu w sumie to pracuję z roślinami ;/ number 1 w zakładzie jakieś 10000 transplant jestem w stanie zrobić sadzonek sekki ;) PISG
a rośliny to automaty BigBuddha blue cheese automatic na zdjęciu rośliny maja 52 dni .... wsumie 3x zrobilem niebezpieczenstwo dla korzeni bo musiałem przesadzić jak myślicie na ile gram moge liczyc z tego pomidorka?



czemu zdjecia kopiuja sie do gory nogami bo nie czaje bazy?
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Ja tak tylko na przyszlosc:)
obra.png
 
M

mlodygru

Guest
Daj jakieś zdjęcie całego krzaka bo z czego mamy Ci powiedzieć ile wyjdzie??
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Wizualnie jest gotowa ale czy faktycznie jest gotowa? bez zdjęcia trichomów nikt Ci nie powie.
Jeśli nie masz sprzętu żeby zrobić MACRo to sam postaraj się ocenić za pomocą lupy, czy przeważa bursztynowa żywica na roślinie, czy przeważa kolor mleczny.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół