nasiona marihuany

Prosze o drobne wskazowki....

Wyszukiwarka Forumowa:

Szarki

Member
Rejestracja
Mar 29, 2006
Postów
12
Buchów
0
Mam zamiar zostac mlodym farmerem i w zwiazku z tym mam pare pytan.... :thumright: tzn.. :
1.Zastanawiam sie czy oplaca sie zrzucic w kulku lepkow na nasionka FEMALESEED (zenskie)... sa one dosyc drogie wiec bysmy sie zrzucili w 5 i kazdy by dostal 2... Oplaca sie ? bo zeby nie bylo jakiejs lipy..
2. Macie jakis godny polecenia sklep ?
3. Jakie nasiona byly by najlerze dla amotora w hodowli takiego jak ja.... bo zastanawialem sie nad... biala wdowa...albo....holand hope... moze macie jakies ciekawsze propozycje
4. Na jak duze plony moge liczc...i czy to co wychoduje bendzie wogle pacalo...czy bende musial tego spalic tone..?

pozdrawiam :salut:

p.s mam zamiar hodowac na dworku
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
biała wdowa nie dojdzie ci na dworze :p a HH chyba nie ma na "FEMALESEED" :D obadaj sobie sklepik na dole strony :thumright: oraz poczytaj troche forum o uprawie outdoor :) Pozdrawiam :D
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
nasiona feemal seeds są pakowane po 4 szt. w paczce , a x-line po 5 szt. w paczce
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
1. Lepiej kup na outdoor Purple Power 4szt z femaleseeds sam kup i zasadz bez przypalu na jakiejs miejscowce i bez zadnych skladek z kumplami (im bedziesz bardziej dyskretny tym lepiej) itp, a za nasionka zaplacisz ok 70zl .
2. www.cannabis.fr.pl jedyny Polski godny polecenia sklep z nasionami .
3. Jesli chcesz zenskie na outdoor polecam Purple Power
4. Im wiecej pracy wlozysz tym bedziesz mial wieksze plony i mocniejsze palenie .
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
kup sobie HH z cannabis.fr to jajbardziej zaufany sklep
poczytaj tam o roslinach i dowiesz sie jakie maja plony
hh jest dosyc mocna i jak wypalisz 1 gram to juz bedziesz na takiej bance ze shok ale moc terz zalezy od farmera mozesz sam regulowac ile z niej zbierzesz urzywaja ruznych tehnik uprawy powodzenia duzych plonów i dobrego jarania
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół