nasiona marihuany

Prosze o pomoc. Co z moimi konopiami?

Wyszukiwarka Forumowa:

verrorv

Member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
8
Buchów
0

Calak

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2016
Postów
55
Buchów
0
Po pierwsze zrób im trochę miejsca, dookoła widzę same chwasty. Po drugie jakie ph? czym podlewane? jaki nawóz stosowałeś?
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Ja tam nie widzę, żeby coś im dolegało. Może jedynie jakiś ślimak trochę je poskubał.
 

verrorv

Member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
8
Buchów
0
Jakies 2 tygodnie przed przesadzeniem ziemie wymieszałem z azofoska i dolomitem. Teraz byłem podlać biohumusem pierwszy raz- ze wzgledu na ograniczona ilość czasu, moim obecnym miejscem zamieszkania (spoty sa daleko od miejsca w którym mieszkam) zadowole się każdym plonem. Ok przy nastepnej wizycie zrobie porzadek z chwastami, dzieki za cenna uwage

---------- Post Zaktualizowany 15:57 ---------- Data pierwszego postu 15:53 ----------

Na ostatnim zdjeciu widać plame na lisciu, liście od dołu żółkną, zrobiłem mało zdjęć, zrobie więcej na tym weekendzie
 

Calak

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2016
Postów
55
Buchów
0
Jak od samego dołu liście robią się żółte to wcale nie znaczy, że im coś dolega. Pooglądaj dokładnie łodygę, liście czy nie widać tam przędziorka czy mszycy. Jeżeli coś zobaczysz warto zastosować oprysk z czosnku (200g polskiego czosnku rozgnieść i zalać 5 litrami wody, zakręcić i zostawić na 3-4 dni). Kontrolnie możesz wymieszać 2 łyżki stołowe dolomitu z woda i podlać. Zacznij od wykarczowania i obserwuj co dalej
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół