nasiona marihuany

PROTEST!!!

Wyszukiwarka Forumowa:
B

bongosik

Guest
Witam

tak sobie myśle ze my tak strasznie nie lubimy pał i wrzędzie piszemy "HWDP!!!"
a w sumie oni są potrzebni np żeby mafi nie było, jak babcia zaparkuje nie tam gdzie czeba to muszą odholować samohud :D
A GDYBY WYMYŚLEĆ NOWE HALEŁKO odnoszące sie legalizacji marihuany.

dawajcie pomysły

mój pomysł to "LG MJ" LG-LEGALIZACJA . MJ- wiadomo

ale zaś lg to firma :D

:farao::farao::farao::farao::farao: _______ :joker: :jocolor: :queen: :flower: :bounce: :smurfin: :pr: :bball: :geek:

moze to kiedyś będzie hasło znane jak hwdp :D
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
niemam pomysłu na hasło , ale co do policji to masz 100% racji
 
S

Scoin

Guest
W sumie też się zgadzam z przedmówcami. Trzeba też powiedzieć że po prostu wykonują swoją prace :)
 
P

predator

Guest
Policja jest potrzebna ale czasem za dużo sie czepia najbardziej prze***ani sa goscie z kryminalnej. Ja wstępuje do S.W.A.T :farao: :farao: :farao:
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
no zdecydowanie, brak policji = anarchia. Wiadomo ze policja jest niezbedna wrecz, ale wszystko obraca sie wokol prawa, z racji tego ze mamy po***ane prawo o i policja dziala po***anie :/
Pozdro
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
brak policji = chaos =/anarchia
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Hmm... Żeby taką autonomnie zrobić. Gdzie ludzie by mieszkali z tej samej pólki majatkowej, całokowicie zdrowi fizyznie. Takie miasteczko 10tyś ludzi. nie miały by tam wstemu różne służby np policia, użad skarbowy... Ludzie by zyli sobie wolni...
Ja np nie potrzebuje zbioru nakazów i zakazów zeby kogoś nie zabić.

Zreszą ... Poglądajcie sobie telewizie, czy to co sie dzieje to jest pożadek? Mordersta,pobicia,gwałty... A wszystko to w majestacie prawa. Czy może być jesze gorzej?

A co do polici. Są to najemnicy władzy,ktura chce udowodnić swoja wyszoś nad ludnoscia.
A policianci to są kut*sy,którzy mysla że wszystko im wolno. Takie dziwiki służace dla alfonsa mają wiecej honoru. Bo one dostaja 100zł za noc a psy 1000 za miesiąc.

I taka przypowiastka na koniec:
Jak dla psa dajesz jedzenie to pies mysli ze Ty jesteś bogiem a jak dla kota dajesz jedzenie to kot mysli że on jest bogie :geek:
 
H

haszyszekk

Guest
hehe ;) Policji w sumie nie można winić... to też polacy próbujący zarobić na chleb i ziolko :sunny: Jak kogoś winić to polityków i prawo... bo w polsce parwo jezt na maksa zjechane :rendeer: pzdr
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
Wszystko byloby dobrze zeby psy nie naduzywali prawa ,i byli spoko zeby mozna bylo sie z nimi dogadac a tu taki ku**s niewiadomo za co cie na maske rozlozy bo nie ma co robic i cie po kostkach napie****a.
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Komar_THC, Troche to przepizgana wypowiedź była... jak dla mnie policja jest niezbędna... no bo gdyby bylo takie miasteczko to spoko, mi tez policja nie jest potrzeba do tego zeby nie wchodzic komus w zycie, bic, krasc, mordowac itp... ale policja jest po to wlasnie (w zalozeniu) zeby uczciwych obywateli chronic przed wykolejeńcami, gdyby wjechal do Twojego miasteczka jakis morderca/zlodziej czy cos, to bylby bezkarny.
Tak jak juz mowilem, wszystko tkwi w podstawach, czyli w tym wypadku w prawie. Chorobe nalezy leczyc przez usunięcie przyczyny, a nie tylko objawów. Tak samo jest w przypadku gospodarki, do czasu aż nie usunie sie przyczyny bezrobocia, zadne po***ane rzadowe programy pomocy bezrobotnym, nie zmniejsza ich ilosci. Takie życzie... Pozdro dla świadomych
 
B

bongosik

Guest
Jendrol, dobra gadka, jestem ZA!! a teraz jakieś hasełko by sie zdało :D
 
W

WARSZAWA HWDP

Guest
ja tam niemam nic do tego ale h*j wbijam w dzielnicowego i kazdego psa ***anego zyjecie sobie spokojnie w wioskach w wypizdowie podlesnym gdzie moze i wam policja jest niezbedna do egzystencji bo kto wam pomoze jak nie policja ale ja mieszkam w centrum warszawy i juz mam dosyc ciągłego spisywania wiskania przetrzymywania po 30min. do sprawdzenia tych ***anych nieprzyjemniaczków co mysla ze moga wszystko zaj***ć ci w łeb i powiedziec ze sie wy***ałes koło hu*a mi to lata tylko zeby oni troche ludzcy byli a nie *****e psy goncze co ci nie podaruje i mandat zawsze trzasnie albo włeb cie trzasnie jak znajdzie nabitke zioła i bedzie walił dopuki nie powiesz zkąd kupiłes jak dlamnie to kupa lamusów i frajerów bezkarnych bandytów to własnie jest LEGALNA MAFIA pie****icie smuty jeszczenie jeden z was dostanie kiedys od psa takie wciry ze wam sie odwidzi ze policja jest dobra i potrzebna przykład za***ali chłopaczyne za koszulke hwdp je**c Tych sk***ysynów !

[ Dodano: 2006-04-09, 20:15 ]
hwdp - holenderski worek dobrego palenia :D
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
moze i policja jest potrzebna.... tylko dlaczego nie ma ich nigdzie tam gdzie sa potrzebni(np morderstwo, napad - pojawiaja sie po fakcie, spisza zeznania i nara), a tam gdzie np ktos przez ulice na czerwonym przejdzie zjawiaja sie nie wiadomo skad? Niech robia swoje tak jak trzeba i tak by nie musiec sie wstydzic przez samym soba, a na pewno mniej bedzie do nich nienawisci. Zawsze sie zdarza jacys wykolejency... tylko dlaczego w tym zawodzie 90% ludzi jest wykolejonych? Czy to, ze nie wyszlo im w zyciu i zamiast na studiach wyladowali jako krawezniki znaczy, ze musza sie wyzywac na ludziach ktorzy maja przyszlosc przed soba? PEACE

[ Dodano: 2006-04-09, 21:20 ]
haslo: MLLWLZ "Marihuana Lekiem Ludzkosci - Walcz o Legalizacje Zioła"

[ Dodano: 2006-04-09, 21:26 ]
WARSZAWA HWDP napisał:
zyjecie sobie spokojnie w wioskach w wypizdowie podlesnym gdzie moze i wam policja jest niezbedna do egzystencji

To, ze ktos nie mieszka w wielkiej aglomeracji miejskiej, nie znaczy ze jest gorszy od Ciebie bo Ty mieszkasz w Wa-wie - CENTRUM WSZECHSWIATA... bogiem nie jestes, wiec nie masz prawa nikogo obrazac. "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni" (MAT. 7,1)
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Z całym ku**a szacunkiem, ale na brak policji na kraku to ja nazekac nie moge... jak mnie nie spisza przynajmniej raz dziennie to jest cud w ch*j... nie mowiac o mandatach przesluchaniach bezprawnym przeszukiwaniu na ktore chu*a moge poradzic itp...
przy okazji ostatnio dostalem mandat za picie w miejscu publicznym... i szkiel napisał:
"Sporzywał alkochol w miejscu publicznym" zwała z jego talentu do ortografi... tyle ze ta zwala kosztowala mnie 100zł :/
To nie zmienia jednak faktu ze przyczyny leżą głębiej, fakt ze nawet przy tym rpawie szkieły mogliby być milsi itp, ale to wlasnie dziury w prawie powoduja ze nikt im tego nie kaze...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół