nasiona marihuany

Prowadzę klinikę konopną GreenDoctor.pl - ask me anything

Wyszukiwarka Forumowa:

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
Dużo ciekawych rzeczy tu się można dowiedzieć, podłączam sie po temat.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4

Tutaj nowy dział poświęcony medycznej marihuanie ;)

WĄTEK Z PYTANIAMI DO LEKARZA

 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Majki77

Member
Rejestracja
Lut 25, 2019
Postów
22
Buchów
0
Czy recepta ma jakieś działanie w przypadku uprawy małej ilości, przykładowo jakiś box 60x60? Wiadomo przepisy jakieś tam są, chodzi mi o praktyczne doświadczenia/wiedzę(czy w razie problemu z odtajnieniem rzeczonej uprawy kwity od lekarza mają wartość w sprawie/dla umorzenia sprawy?).
 

bimberrr

Member
Rejestracja
Lip 13, 2019
Postów
6
Buchów
0
Witam
Czy jak choruje na łuszczycę i zaczyna się wdawać zapalenie stawów ( bywają bardzo bolesne pobudki ) po tabletkach przeciwbólowych typu Ketonal tramal nie ma efektów to kwalifikuje się do leczenia mm?
 

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Rejestracja
Mar 13, 2022
Postów
114
Buchów
238
Witam
Czy jak choruje na łuszczycę i zaczyna się wdawać zapalenie stawów ( bywają bardzo bolesne pobudki ) po tabletkach przeciwbólowych typu Ketonal tramal nie ma efektów to kwalifikuje się do leczenia mm?
Jak najbardziej, w łuszczycowym zapaleniu stawów MM nie tylko działa przeciwbólowo ale może także działać przeciwzapalnie, zmniejszając zmiany w stawach.
 

bimberrr

Member
Rejestracja
Lip 13, 2019
Postów
6
Buchów
0
Jak najbardziej, w łuszczycowym zapaleniu stawów MM nie tylko działa przeciwbólowo ale może także działać przeciwzapalnie, zmniejszając zmiany w stawach.
Super tylko mam jeden problem, nie udało mi się zebrać dokumentacji medycznej ciężki do współpracy dermatolog ehh ale moje zmiany skórne są znaczne czy to wystarczy do kwalifikacji leczenia MM ?
 

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Rejestracja
Mar 13, 2022
Postów
114
Buchów
238
Super tylko mam jeden problem, nie udało mi się zebrać dokumentacji medycznej ciężki do współpracy dermatolog ehh ale moje zmiany skórne są znaczne czy to wystarczy do kwalifikacji leczenia MM ?
Podmiot leczniczy ma obowiązek wydać na żądanie kopie dokumentacji medycznej.

Dokumentacja medyczna nie jest jednak niezbędna do próby podjęcia leczenia za pomocą MM.
 

BlueMoth

New member
Rejestracja
Wrz 21, 2022
Postów
4
Buchów
1
Dostałem się jednocześnie do 2 klinik, a dokładniej 1 mi już wypisała receptę, a do drugiej mogę opłacić 1 wizytę i się na nią umówić.

Druga jest tańsza, czy to będzie dla nich podejrzane, że tak od razu chce zmienić klinikę? Nie zostanę potraktowany jak wyludzacz recepty?

W sensie odczekam mniej więcej miesiąc, ale chodzi mi to, że druga klinika ma 70 zł tańszą każda wizytę recepturową, to sporo biorąc pod uwagę koszty MM.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół