nasiona marihuany

Prozba :(

Wyszukiwarka Forumowa:

Krzysiekj

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
25
Buchów
0
eh wienc miałbym dowas takom prozbe........mianowicie...e chcialbym sie zaopatrzec w jakies sensowne nasiona...niechce zeby byly jakies niewiadomo jak dobrej jakosci czy cos..no a jakos niemam do takowych nigdzie dostempu a niechce napoczatek wydawac kasy.i tu wlasnie moja prozba doWas e .... czy ktos...naprzyklad z wlasnych hodowli ma jakis niechcialne nasona lub ma ich w nadmiaze i czy muglby mi je jakos przkazac za niezaduzom oplatom lub z litosci ;x byle by byl z tych nasion jakis sensowny ploz zebym mialo odpowiednim ilosc thc ;]
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ludzie kupuja nasiona za duze pieniadze i dopiero sadza... z tego co mniemam to na tym forum wiekszosc jest w trakcie indoor wiec nasion niema.

Sa ludzie o dobrym sercu ktorzy rozdaja nasiona... tez bym dal gdybym mial.
 

Krzysiekj

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
25
Buchów
0
eh no domyslam sie ale mialem nadzieje ze komus costam moze zostalo :(
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Jezeli chcesz kupic 20 nasion za 20zl to wal do mnie na PM'a.
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Prosiłbym o niezakładanie takich tematów, bo to robi tylko bnałagan... jest temat OPESEED czy jakos tak i w razie co piszcie tam... ale ogolnie lepiej na PW. Pozdro
 
M

Mariusz

Guest
biały misu ty sprzedajesz nasinka za 20 sztuk za 20zl opisz..??:p
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nie sprzedaje nasion sam bym chcial miec te 20 nasion :alien:
 
S

Sed

Guest
Krzysiekj napisał:
eh wienc miałbym dowas takom prozbe........mianowicie...e chcialbym sie zaopatrzec w jakies sensowne nasiona...niechce zeby byly jakies niewiadomo jak dobrej jakosci czy cos..no a jakos niemam do takowych nigdzie dostempu a niechce napoczatek
Nie ma bata musisz nazbierać na porządne nasionka i zamówić link dobrego sklepu masz poniżej :wink:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół