nasiona marihuany

Przechowywanie duzej ilosci ziola

Wyszukiwarka Forumowa:

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Hehe 1KG zioła..... dużo, bardzo dużo:D Chyba w życiu tyle nie będe miał:p Chyba ze moja pierwsza pensja pójdzie na kilo ziółka i faje wodną dla całej rodziny:p
 
W

w3bster

Guest
1 kg :shock:
Zejdźmy na ziemie ( notabene ciężko z tym high'em :p )
Ale odpowiadając na temat myślę że najlepiej zrobić z tego hasz.
Walniesz klocka (nie takiego!!) w sreberko w chłodne miejsce i spokojnie sobie poleży
ale to jest oczywiście moja opinia...
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
No ale z 30g przesianego amsz 1g proszku ... z 300g 10g proszku... malo by tego bylo !! ja myslalem zeby zamknac w sloik wlozyc skórki pomarancza i ryżu nasypać i zakopać na miesiąc... zimna ziemia... i jets spoko... co o tym myslicie... ( nie chodzi i o 1kg chociazby nawet 10g)
 

virus895

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2005
Postów
121
Buchów
0
ja sie z tym zgadzam ryz wyciagnie wilgoc a skórki zabija niechciana plesn moim zdaniem wszystko bedzie ok i nic sie nie zmarnuje a nawet bedzie lepsze :mrgreen:
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
JA spróbuje na próbe zaluzmy 1g ziola wrzucic do sloiczka wrzucic skurki od pomaranczy i ryzu nasypac ;D zakopie na miech i odkopie i powiem wam jak to wyszlo :D tzn jak bede mial to tak zrobie na razie u nas w miescie problem z ziolem jest :D
 

virus895

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2005
Postów
121
Buchów
0
u nas tez prze***ane cos załatwic dlatego sadzcie swoje rosliny!!!
 
K

kkk36

Guest
ja myśle rzeby zakupić pojemniki prurzniowe do trzymania zioła :) nie jest takie tragicznie drogie a ja wole wydać ze 100/200 zł ale rzeby mi sie nie zepsuło np 300g 1 g po 20 zł to wyhodzi 6000zł !!! . a w takich poj. prurzniowych nie wywietrzeje thc ani smak :mrgreen: co o tym myślicie??

[ Dodano: 2006-01-29, 15:20 ]
a takie poj. sprzedawali w telesakupach (a tak pozatym świetnie trzymą rzywność - nie psuje sie)
 

virus895

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2005
Postów
121
Buchów
0
po 1 zioło nie wietrzeje!! a czym dłuzej lezy w słoiku i jest wietrzone tym jest lepszy smak wiec moim zdaniem wystarczy zwykły słoik i mozesz spokojnie przetrzymac zioło miecha :wink:
 
H

haszyszekk

Guest
Ja sie na lato spodziwam jakichś plonów i mam niezłe pojemniki prożniowe Zeptera w piwnicy.
Jeżeli dam do pojemnika skórki, ryż i zioło to ile może to max. polezeć???
Jest szansa że np. kilka miechow albo powyżej roku? Chodzi mi o wartość maksymalną.
Czy jest jakiś sposób żeby sobie ziołko leżało bez ograniczeń czasowych (oczywiście pos stałą opieka)??? pzdr
 

virus895

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2005
Postów
121
Buchów
0
spokojnie z 5 miechów
ja ci to gwarantuje ja w słoikach trzymałem z ryzem i skórka i wytrzymało :sunny:
 
H

haszyszekk

Guest
5... a nie da sie około 2 lat??? Dowlonym sposobem i z dowolnym zaangażowaniem...
 

virus895

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2005
Postów
121
Buchów
0
tego nie wiem ale po 1 kto by tyle zioło trzymał to bez sensu
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Jak ja bym mial 100g to bym to palił przez rok :p licząc że 1g na 3-4 dni ;)
 
H

haszyszekk

Guest
No własnie a mi sie szykuje dużo więcej niz 100g... Planuje ze 200 rozprzedać a reszte sobie zjarać, ale jeśli będe ciągle uprawiał (a bede) to mi sie nagromadzi i ani tego nie zdołam sprzedać ani wypalić ;) Dlatego sie pytałem o przechowowanie dłuższe niż w standardzie.... Z resztą jak sobie wychoduje kilka garónków to nie będe palił po kolei... tylko czasem co a czesem co innego, więc chcąc nie chcąc troche stuffu będzie musiało polezeć ze 2 latka ... pzdr
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
osobiście odradzam pojemniki próżniowe...co dwa dni trzba z nich odpomopowywać powietrze także jest hu**wo...przynajmniej z tymi co są w tv shopach(jak kupiłem w selgrosie) nie wiem jak jest z tymi dodawanymi do zestawów rozdrabniaczy brauna ....tam są chyba nawet 3 takie pojemniki różnej wielkości a zestaw taki kosztuje myśle że nie więcej jak 250 zeta...jak nie masz rozdrabniacza a gotujesz to polecam bo za***ista sprawa taki rozdrabniacz :geek: jeśli wolisz to gdzieś w ziemi zakopać na 2 lata i nie zaglągać tam wcale to polecam sposób ze słoikiem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół