nasiona marihuany

Przechowywanie duzej ilosci ziola

Wyszukiwarka Forumowa:
H

haszyszekk

Guest
Te pojemniki z tv shopów to total dno... ale moja mutter dała sie wkręcić na impre z darmowym obiadem i wycieczką gdzie reklamowali zestaw próżniowy zeptera i kupiła se za jakieś 2600zł ;/ tera leżą i nie wiem gdzie są ;) dlatego chciałbym żeby sie przydały wreszcie... pzdr
 

kater

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
68
Buchów
0
No co wy:):):) przecież zioło może leżeć i leżeć, zaczynałem palić z 5 lat temu, 3 lata temu miałem fajną skrytkę, kilka tygodni temu odkryłem że nie wszystko z tej skrytki zabrałem, zostało tam około 2 g zioła z tyxem rozmieszane i żadnych tam ryżowów czy skórkowów niw było a jak zapaliłem to tak samo jakbym kupił nowe więc zioło nie może się zmarnować! (było to w normalnej dilerce, samarce, woreczku, i to jeszcze lekko przerwanym więc...

Co bym zrobił to mocno to podziabał na prawie miał, napewno nie trzymałbym tego w topach, tak samo jak z dredami :) jak są i ich nie myjemy to zpleśnieją w końcu a jak nie mamy dredów tylko luźne włosy to najwyżej zrobią się tłuste.

moim zdaniem zioło rozdrobnione w słoikach, albo jeszcze lepiej w plastikowej butelce z korkiem mocno zakręconym, np. big łyk, jest nie do zdarcia. pozdro:)
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Dobre warunki miało. Mogło spleśniec itd. Miałeś fart.
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
te torebki ZIP powinny pracowac na przechowywanie
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
Mysle ze ziolo nie wywietrzeje ,najwyzej jezeli nie bedzie dobrze zamkniete tylko bedzie lezalo gdzies w otwartej torbie to albo splesnieje albo sie mocno wysuszy i bedzie troche gorsze w smaku ,ale jezeli dobrze wysuszymy (nie za mocno) i potem bedziemy trzymali w sloikach i otwierali na jakis czas to bedzie git :)
 
S

Scoin

Guest
Ja ostatnio miałem farta życia, koło mojej chaty znalazłem 3g czyściutkiego palenia :D, teraz jeszcze u siebie w pokoju mam schowane 2g :D Ale normalnie jak zobaczyłem trzy pakiety to pomyślałem sobie "i zaraz sie obudze i znowu wrócę do rzeczywistości ;/" :D
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Buahahahahahah ale piz*a ale miales farta :D omg znalezc 3g zioła !! kolo domu... nie no zaraz wylece z chaty szukac ziola na ziemi albo kostek haszu !! :D wkoncu moze ktos zgubil? :> ale respect
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
a schowanie zila do lodowki??w niskiej temperaturze niepowstanie plesn...
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Ostatnio nawet połówki namaczam paroma kroplami wody. Zioło mniej gryzie, więcej buchów. Ogólnie w cipkę.
 
S

Scoin

Guest
nom ty sobie nie zdajesz sprawy jaka to jest radość jak zamiast zbierać prawie 100 zł znajdujesz za darmo sobie trzy, zaj...biscie pełne pakieciki :D
 
S

Scoin

Guest
Hehe chyba mi nie zazdrościsz :D

A co do tematu przechowywania to ja pakuje przeważnie do pudełek po płytach :)
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
mozna przechowywac w sloikach jak najbardziej tylko dobrze je wysusz zeby plesnia nie zaszko skurki beda dobrym rozwiazaniem ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół