nasiona marihuany

Przechowywanie duzej ilosci ziola

Wyszukiwarka Forumowa:

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Jezeli zbiore z sezonu 2006 out powiedzmy 1kg topów a wiadomoz e na raz nie spale to zalozmy odlamie 10g zeby sobie tam palic .... a co do reszty czyli tych 900g np. czy moge zamknac w jakiejsc torbie(mega pakiet) czy upchac w sloikach 5l i w tak zamknietych trzymac np 3 miechy otwierajac co miesiac i odbierajac 10g i zamykam dalej na 1 miech.... nie splesnieje? nic sie nie stanie ?
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
nigdy nie trzymałem tak długo czasu zioł(najdłużej 1 miech) ale sądze że ni się nie powinno stać...napewno nie speśnieje po pleśnieje z nadmiaru wilgoci a jak je wysyszysz i zamnkiesz w hermetycznych słoikach to będzie luz
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
wlasnie z tym jest problem bo ziolo wietrzeje i staje sie slabsze dlatego jak bedziesz mial kilogram kopru to go lepiej podealuj troche a sobie z 20% zostaw bo nikt nie skorzysta ale nie wiem moze da sie go jakos dobrze zapakowac w "Zipy" i tasma okleic albo cos...
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Ale jak dobrze się wysuszy i w sloik wsadzi z skurkami pomarancza i tak bedzie stalo ziolo przez okolo zaluzmy 1 miech.... to te skurki chyba cos dadzą nie ? nie zrobi sie nic temu ziolu bo co ku**a chyba nie pojdzie sie je**c co ? ;( ehh niech mi tu ktos powie jak to wkoncu naprawde jest a nie chyba nie nic nie stanie
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ziolo nie wietrzeje. Nie ma takiej mozliwosci :p To nie alkohol.

Ja tez bede mial taki problem gdzie to przechowac ale mam plan. Po kilkudniowym suszeniu daje do pojemnikow prozniowych lub sloikow ze skorkami cytryny. I bede czesto wietrzyl je... najlepiej codziennie. Im dluzej bedziesz tak wietrzyl to ziolo nie bedzie wywietrzone ale bedzie lepsze. Jak juz w tych sloikach sie stuff znajdzie to daje do lodowki lub do piwnicy. No ogolnie do chlodnego pomieszczenia. I trzymam tam z daleka od wzroku ciekawskich. Mozesz tez zakopac w ziemi na zime :D Serio ja tez jeden zakopie chyba. Ale musi byc wtedy bardzo szczelnie zamkniety.

Cytrusy sa spryskiwane pestycydami przeciw grzybom i innym paskudztwom. Wiec na skorkach sa te srodki. I wlasnie te srodki chronia nasz ukochany stuff przed plesnia.
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
BiaLy_MiS niech ci bedzie ze nie wietrzeje :? ale ja jestem innego zdania ktorego nie zmienie bo przekonalem sie na wlasnej skórze ze jednak cos sie z nim dzieje jak je zle zapakujesz :wink:
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
szczerze mówiąc nie wiem jak może zioło wywietrzeć ...może go nie ususzyłeś :D pojemniki próżniowe to bardzo dobry pomysł ale jeśli zakopywać w ziemi to niezbyt bo one mają skłonność to wpuszczania tego powietrza po upływie jakiegoś czasu...przecież Ci co mają całe hektary w maroku to nie zpalą albo nie zdilują tego w jeden dzień ...czy nawet tydzień ...także spoko
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nie moze wywietrzec i tyle! Najwyzej moze przestac gryzdz w gardlo ale o to wlasnie chodzi w tym calym otwieraniu sloiczkow zwanym curringiem .
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Bialy mis a moge do 5l sloika wlozyc topy wrzucic skurki z pomaranczy i zamknac normalna pokrywka i tak zostawic na miesiac? cos sie stanie jak nie bede otwirral codziennie? bo zaluzmy wsadze do sloja 500g topow odbiore sobie 10g do aplenia na tydzien i za miech zaluzymy otwieram po nastepne 10g ... wez mi powiedz bo pie****ca hyba dostane tyle tu opini

[ Dodano: 2005-12-28, 14:28 ]
PODKRESLAM NA MIESIAC
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ale dobrze by bylo gdybys wietrzyl. Ale nie powinno sie nic stac jezeli nie bedzie duzo wilgoci.
 
S

Sed

Guest
Trzeba uważać żeby ziółko nie zapleśniało :wink: ale skórki cytrusów powinny temu zapbiec oj panowie widze że sobie troche marzycie nie dzielcie skóry na żywym niedżwiedziu trzeba najpierw tem kilogram zebrać :mrgreen:
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
To tylko taki zarcik :D ja cce chocby te 500g z EM - bede mial w zanadrzu caly zrsenal dobrych naturalnych i sprawdzonych nawozow a co najwazniejsze duuzo sloneczka dla roslinki !! :p
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
ryz mozna dodac do sloikow on wchlania wilgoc...

<kaczor nie mow hop puki nie przeskoczysz...widze ze jeszzcze zima sie nie zaczała a ty juz plony z outdoora liczysz i to w kg...> :roll:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
500g x 20zl = 10,000PLN - wartosc czarnorynkowa tego co zamierzasz uzyskac na outdoor :D Ale nei radze bawic sie w dilerke... lepiej przyjaciolom oddac.

Ja jak bede mial 100g to mi na zime starczy. Czyli 2 krzaki zenskie i mi starcza.
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Koyot ... ja tylko tak sobie myśle...marze... moowie co by bylo jeśli...a nawet bym sie cieszyl gdyby bylo 100g ... ja sieciesze jak mam 5g do palenia a jak mysle o 100... :D :D zalezy jak poojdzie pewnie nie bedzie doskonale bez chorób bez slabych roslin itp... zawsze moze jakas z***ana pogoda byc :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół