nasiona marihuany

Przeczytaj i przemyśl ...

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
clinic1994 napisał:
ja jestem psem??? po***alo was najlepiej skasuje swoj profil tutaj a tak wogole to nie napisalem tu zadnego posta!!!!!
zamknij morde policyjna szmato i wypie****aj!i tak dosiegnie cie dziwko kosa sprawiedliwosci wymierzona w twoje konfidecko-sprzedawczo-kurewskie Dupsko!Wyceluje ci kijem prosto w ryj ze zebow nie bendziesz nawet w stanie zbierac!I ty ku**o ***ana z tak zdezelowanym i przekrzywionym ryjem,zebach ktore wszystkie leza rozsypane po 3 osiedlach to spisywac chlopow bendziesz musial na migi ,bo wyslowic nie bendziesz sie mugl bez zebow i z szczeka przekrzywiona o 90 stopni ty ku**o szmato policyjna!Dojade cie ku**o zobaczy dojade!mam twoje ip, wyslalem je komu trzeba i dowiem sie dziwko gdzie mieszkasz!Zarzne cie jak swinie bo w moich stronach takie scierwo jak ty trzeba tepic i nie pier***ic sie a ciac nozem psy jak w wietnamskiej restauracji! :joker:
 
C

clinic1994

Guest
nie jestem psem!!!!!!! mam 12 lat!!!!!!!!!!!!!!!! jestem z 1994 odczepcie sie ode mnie!!!! nie mozna byc psem w wieku 12 lat a nawet jesli nigdy bym nie chcial byc psem

[ Dodano: 2006-12-30, 17:52 ]
moge ci nawet date urodzenia podac
:D
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
sram na twoja date urodzenia... Masz 12 lat czyli nie powinno cie tu byc. Mimo wszystko rozwoj intelektualny zatrzymal ci sie na poziomie 7-8 latka.
Proponuje k***iszona zbanowac
 

Trawnik

Member
Rejestracja
Lip 18, 2006
Postów
5
Buchów
0
Gluuuupia wypowiedz RavenRuLeZ az mi banie przez Ciebie zmuliło...
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
clinic1994 napisał:
okey ale nie wyzywajcie mnie skoro nie jestem psem!!
myslisz ze jak bendziesz sie plaszczyl ze jestes maolatem to odwrucisz nasza uwage!to przez ciebie nasz kolego Slaja z tego forum poszedl lezec!wypucowales go!chlop poszedl lezec na 8lat za posiadanie sporej ilosci heroiny i uprawy marihuany w domu!to sie skonczy dla ciebie smiercia zobaczysz!muzyka dla moich uszu bendzie twoje skomlenie z bulu,i najpiekniejszym pejzazam bendzie chodnik caly zbryzgany policyjna kria wyciekajaca z twojego brzucha gdy wytne ci watrobe by ja sprzedac na czarnym rynku!
kumpel stracil 8 lat z zycia!a za to ty maxymalnie tyle pociagniesz gdy uda ci sie wyjsc z zyciem po operacji nozem na twoim brzuchu!spedzisz wtedy pare lat w luzko przypiety do aparatury podtrzymujacej zycie zanim pujdziesz tam gdzie ida wszystkie zdechle psy!do kanalow gdzie benda lezaly twoje plugawe zwloki a nad nimi tabliczka "Pies- sprzedawca,organow dawca"
hehehehe ale mialem wene :pr:
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
clinic1994 napisał:
dajcie mi spokuj ja nic nie zorbilem!!!!!!!!!
jaki spokoj??akcja jest w toku!nie bawem cie znajdziemy!Zginiesz psie!!pogudz sie z tym!life is brutal... :farao:
 

pscółka

Active member
Rejestracja
Cze 29, 2006
Postów
26
Buchów
0
Ty blancik cos ci się po***alo w tej bani ! wszedzie ku**a psow widzisz spac cwelu pewnie po nocach nie możesz co nakręcaj Se dalej jazde okna deskami zabij z domu nie wychodz ty zak***iony po***ie kiedy ja do ciebie taka ku**a prywatna wiadomość pisałam ??????????????????????????? cos z lekke za duzo bakasz mi się zdaje lekow się w hoj nabawiłeś i schizujesz innych teraz a sadzilam ze SA tu w porządku ludzie…a tu jais ku**s niewycwelony mnie od psiarskich wyzywa sklej ta ci*e w pore bo to ja cie namiele i będziesz morde miał uwalona lomem jak cie matka dobrze wychowala to chyba wiesz co się teraz mowi??
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
pscółka napisał:
Ty blancik cos ci się po***alo w tej bani ! wszedzie kur* psow widzisz spac cw* pewnie po nocach nie możesz co nakręcaj Se dalej jazde okna deskami zabij z domu nie wychodz ty zak***iony po***ie kiedy ja do ciebie taka kur* prywatna wiadomość pisałam ??????????????????????????? cos z lekke za duzo bakasz mi się zdaje lekow się w hoj nabawiłeś i schizujesz innych teraz a sadzilam ze SA tu w porządku ludzie…a tu jais ku**s niewycwelony mnie od psiarskich wyzywa sklej ta ci*e w pore bo to ja cie namiele i będziesz morde miał uwalona lomem jak cie matka dobrze wychowala to chyba wiesz co się teraz mowi??
Czytanie ze zrozumieniem się kłania, już setki raze było pisane że jak ktoś napisze w poście [you ] (bez spacji) to każdy tam będzie widział swój nick... Zamiast odrazu takie coś pisać wystarczy przeczytać o co chodzi...
 

pscółka

Active member
Rejestracja
Cze 29, 2006
Postów
26
Buchów
0
nie no ku**a i ty mnie pouczasz ?ja sie nie pluje o to ze wszedzie jest ku**a moj nick !!!! przeczytaj ten temat od poczatku i ze ZROZUMIENIEM!!!!
 
O

oGroDniK

Guest
Blancik:spójż sobie jeszcze np. na oGroDniK, co on za de*` wypisuje to sie w pale nie mieści, widzieliście posty tego oGroDniK, heh koń by się uśmial, totalne bzdury plecie.

Blancik zamknij jape i nie krytykuj ludzi bo widze ze tylko to potrafisz i jeszcze przed monitorem, leszczu jak cie spotkam i powiesz mi to w twarz to cie zniszcze cwaniaczq :] (a spojż pisze sie przez rz, - twoje wypowiedzi sa rewelacyjne)
 

pscółka

Active member
Rejestracja
Cze 29, 2006
Postów
26
Buchów
0
Blancik:spójż sobie jeszcze np. na pscółka, co on za de*` wypisuje to sie w pale nie mieści, widzieliście posty tego pscółka, heh koń by się uśmial, totalne bzdury plecie.

to samo do mnie bylo ... myslisz ze taki wazny jestes bo sie czesto udzielasz? to ty jakies kurestwa jak juz wypisujesz zeby se postow ponabijac po***ie :pl: :pl: :pl: z ktorego pola starsi cie wykopali co? burak :farao: buahhhaah

[ Dodano: 2007-02-25, 12:29 ]
te blancik czekam na twoja mocna riposte tudziez szczere przeprosiny zanim mi neta odlacza ...nadal sie ludzisz frajerze ze jestes na tropie psa?? to nie tedy droga :scratch: obkmin se nastepnego goscia :pl: bystry jestes doprwdy pozazdroscic :puker:
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
pscółka luknij se jak nie dociera hyhyhy http://www.forum.haszysz.com/viewtopic.php?t=1185

Co za bulwersacja i podskakiwanie :pr: czytaj ze zrozumieniem!!!
A jak sie nie podoba to w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j. :farao: :pl:

[ Dodano: 2007-02-25, 12:57 ]
odnowienie tematu sprzed miesiaca i 26 dni hyhyhy
 

pscółka

Active member
Rejestracja
Cze 29, 2006
Postów
26
Buchów
0
ogarnij caly temet to sie dowiesz skad ta moja bulwersacja
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół