nasiona marihuany

Przeczytaj i przemyśl ...

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

RavenRuLeZ

Member
Rejestracja
Lip 17, 2006
Postów
11
Buchów
0
Weźcie sie walcie frajery aż żal mi was czytac co wy pedofile jesteście że tak o mnie gadacie ciagle walcie sie w du*e cwaniaków udajecie frajery !! Nara i zejdzcie ze mnie !!
Ps.nie odpisuje w topicu bo nie chce sie zniżać do waszego poziomu nara !!
Nie katowac mnie na PM !! Pozdro ! Myśle że zrozumieliście !! Raz popełniłem błąd przyznaje sie ale jak wam sie to nie nudzi gadanie o mnie gadacie jak n00by ^^ tak jak na niektórych serwerach lineage ohh zabiłeś mnie ty frajerze itp moim zdaniem to głupstwo
Stuknijcie sie w łeb zanim cos powiecie !! Niektórzy sa mądrzy naprzykład CZ4Rek,Bogusik2 i inni bo nie katuja mnie i nie gadaja o mnie .. nie bede na was wrzucał więcej juz mysle ze zrozumieliscie ... A ci co uważaja mnie ze jestem Psem to sie myla oni są sami qndlami znaczy sukami do dymania !! Pozdro dla Bogusika i innych myslacych ..
 
B

blancik

Guest
Gościu, Ciebie to normalnie aż mi się żal zrobilo teraz, tylko to jest w szczególności twoja wina bo Ci sie ku**a niechce czytać, ale niech strace. To że pojawia się twoja ksywka w postach to znaczy ze ktoś użyl komendy [ you] (bez spacji w środku) i byle kto otworzy ten temat zawsze będzie jego ksywka tak jak twoja kiedy akurat to czytasz.

Zebyś ty ku**a ośle przeczytal ten temat od początku to byś wiedzial co to jest.

I już się niemaż. Będzie ok dziamdziaczku, tylko czytaj i jeszcze raz czytaj. :flower:

pzdr!

PS
i niebierz sobie tak do bani ziomek, bo oszalejesz
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
Moglbys sie bardziej okreslic,ocb??Nieslusznie stawiasz dotkliwe zazuty obrazajac w ten sposoby osoby Bog wie czemu winne :pl: ZNOW POTWIERDZAJA SIE SWIETE SLOWA bielaka
 
R

rasta

Guest
RavenRuLeZ, aż taki popularny to ty nie jesteś, żeby ciętyle osób wymienialo.hehe....
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
Poszukaj,poczytaj i przemysl..
 
B

blancik

Guest
Ale czytając tego topica RavenRuLeZ-a to wziol so chlopak do bani-co nie??
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
Zaczynajac swa przygode z haszyszem.com rowniez przechodzilam przez komende [you:09bd10d198] uwiez byly momety gdy rwalam sobie wlosy z glowy-przenosnia ;] takze RavenRuleZ nie jestes sam
 
B

blancik

Guest
Nie! no naprawdę mnie RavenRuleZ rozje....., .Czekalem doslownie na następnego tuka co nie czyta, a liczy na skrobane! i zlapie się na to poraz kolejny, i tu zaraz po zalogowaniu klikam sobie na posty nieprzeczytane... A TOU!!!
...Dziamdziak RavenRuleZ z najnowszym tematem i do tego jeszcze JAKIM!
Tak to jest jak sie do szkoly niechodzi, a w nią kamieniami rzuca!, zresztą nie ma tego zlego co by na dobre niewyszlo, teraz bynajmniej przyloży się.

Pzdr! RavenRuleZ-popraw się i czytaj, a nie liczysz na skrobanie! Elooo

PS.
sory ale muszę Wam napisać że [you:69937bf01e] to chyba pies, tylko cicho żeby narazie sie nie wydalo, spróbuje go namierzyć. [you:69937bf01e] pisal domnie na PW że da mi od każdej zlokalizowanej uprawy po 5 stów. [you:69937bf01e] to na bank pies!!! uwarzajcie!!! i narazie cisza!, [you:69937bf01e] napewno tego postu nie znajdzie tak szybko, więc zdąże go ujawnić że to pala z jakiejś komendy wojewódzkiej-fujjjjjjj
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
RavenRuLeZ napisał:
Weźcie sie walcie fra*** aż żal mi was czytac co wy pedofile jesteście że tak o mnie gadacie ciagle walcie sie w du*e cwaniaków udajecie fra*** !! Nara i zejdzcie ze mnie !!
Ps.nie odpisuje w topicu bo nie chce sie zniżać do waszego poziomu nara !!
Nie katowac mnie na PM !! Pozdro ! Myśle że zrozumieliście !! Raz popełniłem błąd przyznaje sie ale jak wam sie to nie nudzi gadanie o mnie gadacie jak n00by ^^ tak jak na niektórych serwerach lineage ohh zabiłeś mnie ty fra*** itp moim zdaniem to głupstwo
Stuknijcie sie w łeb zanim cos powiecie !! Niektórzy sa mądrzy naprzykład CZ4Rek,Bogusik2 i inni bo nie katuja mnie i nie gadaja o mnie .. nie bede na was wrzucał więcej juz mysle ze zrozumieliscie ... A ci co uważaja mnie ze jestem Psem to sie myla oni są sami qndlami znaczy sukami do dymania !! Pozdro dla Bogusika i innych myslacych ..
Chlopaczku fobie z dziecinstwa sie upowszechniają? NIe macie co sie martwic to dziecko ma dopiero 13 lat
 
R

rasta

Guest
Matrio, przecież ten wątek dotyczy wlaśnie komendy [you ]. chodzi o to aby co po niektórzy w końcy zalapali o co chodzi.
 
L

Lift

Guest
No wlasnie wpisujesz [you ] (bez spacji) costam costam i masz :thumleft:
np. PzDr for [you:cee4ebbb0f] (dalem taki lagodniejszy przyklad, oczywiscie inni sie tak wyzywaja :tongue: )
PzDr... :queen:
 
B

blancik

Guest
Matrio napisał:
heh blancik a ci sie nudzi z tą.... :D

Gdzie tam zaraz nudzi, sam zobaczysz że to jakieś jeszcze efekty przyniesie, spójż sobie jeszcze np. na [you:f97b513aaa], co on za debilstwa wypisuje to sie w pale nie mieści, widzieliście posty tego [you:f97b513aaa], heh koń by się uśmial, totalne bzdury plecie.




Ps.
Poczekamy-zobaczymy
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
co blancik k***aaaaaaaaa, wezcie juz skonczcie z tymi komendami i nie zakladajcie za kazdym razem innego tematu...jakby powiedzial moj kolega Bociek "Zalosne"
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół