nasiona marihuany

Przelane? Przenawożone?

Wyszukiwarka Forumowa:

SensiHaze

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2022
Postów
305
Buchów
1,031
Odznaki
7
Wspmnial3m że liscie są kruche. Dosłownie mogłem je wczoraj kruszyć w palcach. Może to jednak to npk tak popaliło?
Mi wypala w podobny sposób liście lampa LED jak są za blisko i wysoka temperatura podobnie wysusza.
Btw gdzie są wiatraki jakieś ?
 

Anarcy87

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2022
Postów
68
Buchów
17
Mi wypala w podobny sposób liście lampa LED jak są za blisko i wysoka temperatura podobnie wysusza.
Btw gdzie są wiatraki jakieś ?
Mieszalnik powietrza jest, wlot pasywny a Wyciąg działa bez problemów. Nie chcę podnosić lampy do góry bo wg producenta to jest zalecana wysokość na kwitnienie. Raz już kombinowałem i nie było dobrych efektow
 

SensiHaze

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2022
Postów
305
Buchów
1,031
Odznaki
7
Mieszalnik powietrza jest, wlot pasywny a Wyciąg działa bez problemów. Nie chcę podnosić lampy do góry bo wg producenta to jest zalecana wysokość na kwitnienie. Raz już kombinowałem i nie było dobrych efektow
Chodziło mi bardziej o liście wiatraki ale dobrze, że inne wiatraki też masz 😄 kombinuj z temperatura, 29 stopni to dużo dla nich bez wspomagania np. CO2.
Co do nawozów jak sam stwierdzasz, że mogłeś przeładować doradzam na początek dawać mniej wszystkiego i dopiero jak zauważysz deficyty ładować co potrzeba.
 

Anarcy87

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2022
Postów
68
Buchów
17
Chodziło mi bardziej o liście wiatraki ale dobrze, że inne wiatraki też masz 😄 kombinuj z temperatura, 29 stopni to dużo dla nich bez wspomagania np. CO2.
Co do nawozów jak sam stwierdzasz, że mogłeś przeładować doradzam na początek dawać mniej wszystkiego i dopiero jak zauważysz deficyty ładować co potrzeba.
Dzięki, tak zrobię. Póki co sama woda. Podeślę jeszcze wieczorem zdjęcia pozostałych w namiocie. Dla porównania oczywiście
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Odpusciłem w połowie czytanie. Czy to automaty? Ile godzin dnia ile nocy? Programator na 100% sprawny?
 

Anarcy87

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2022
Postów
68
Buchów
17



dosłownie sprzed chwili. Z bliska przez lupe w
Trihomy są bursztyn. Nie wiem jak zdjęcia ale jestem zdziwiony bo yo jeszcze połowa drogi do takiego stanu. Pacjent, Girl Scout Cookies fem od dutch genetics. Liscie u góry kruszą się w palcach, tragedia

 

Anarcy87

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2022
Postów
68
Buchów
17
Po pogarszającym się stanie rosliny poszedł "flasz gordon" ( pozd4o dla kumatych). Prawie 30 litrów wody przelało doniczke. Mam nadzieję że sytuacja się poprawi. Brak mi słów na to co zrobiłem
 

SensiHaze

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2022
Postów
305
Buchów
1,031
Odznaki
7
Daj jej teraz odpocząć po płukaniu i jak by nie było coś z tego ściśniesz. Tylko ta jedna ma bursztynowe trichomy ?
PS. Fajnie wytrenowane drzewa 😄
 

Anarcy87

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2022
Postów
68
Buchów
17
Daj jej teraz odpocząć po płukaniu i jak by nie było coś z tego ściśniesz. Tylko ta jedna ma bursztynowe trichomy ?
PS. Fajnie wytrenowane drzewa 😄
Taki mam zamiar, niech podeschnie trochę. Doniczke postawiłem na kratce na podstawce aby zwiększyć parowanie wody. Może przyspieszy to efekt. No szkoda tylko że takie cuda. Tak, tylko ta roslina ma już bursztyn. Nie wiem jak to się dzieje. Wczoraj wieczorem sprawdzałem ponownie i tak, bursztyn się utrzymuje tylko ma tej roślinie.
 

Anarcy87

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2022
Postów
68
Buchów
17
Witam.
Niestety nie ufało mi się uratować rosliny. Dzisiaj przyszedł jej kres
[url=https://galeria.haszysz.com/image/WJIR4] [/URL]

wszystkie liscie szare i skrecine. Wygląda na wyschnieta. Trihomy przezroczyste. Zapach mocny, wyrazisty. Szkoda, 2-3 tygodnie pozostało do ścięcia. Ech, następną rażą.

Dzięki za pomoc
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół