nasiona marihuany

Przelanie, suchość czy niedobory minerałów

Wyszukiwarka Forumowa:

Atos11

Member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
13
Buchów
0
Witam. Na załączonym obrazku wrzucam kilka młodych roślin. Zostawiłem je niechcący w upalny dzień pod poliwęglanowym przezroczystym dachem, miały za gorąco przez schły i zupełnie klapły. Po podlaniu częściowo się podniosły ale nie wszystkie. Teraz znowu więdną, częściowo żółkną i nie bardzo wiem co mam robić... Ziemia Kwiatowa o pH około 6
Czy ktoś ma jakiś pomysł?

 
U

Usunięty 80839

Guest
Startuj najlepiej od nowa. Widać, że te rośliny są mocno zaniedbane od początku. Pewnie stały wcześniej na parapecie.
 

Atos11

Member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
13
Buchów
0
Startuj najlepiej od nowa. Widać, że te rośliny są mocno zaniedbane od początku. Pewnie stały wcześniej na parapecie.
Owszem stały na parapecie ale wyglądały naprawdę dobrze do momentu gdy nie zwiędły w tym upale... Rozumiem że nic już z tego nie będzie i nie jestem w stanie tego wyprowadzić? Jest 20 maj A to AMS, afgani white widow czy super XL, wszystkie outdoor zbierane około połowy września. Czy nie jest za późno teraz startować od nowa? Będę zbierał w grudniu czy zdążę wcześniej? No i jak nie zdążę przed połową października gdy się zbiera kukurydzę to też mnie urządza... Ehhh
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,335
Odznaki
13
przesuszenie z przelaniem
 
U

Usunięty 80839

Guest
A to AMS, afgani white widow czy super XL, wszystkie outdoor zbierane około połowy września
Nie jest za późno! Kiełkuj AFy albo PAFy. Te rośliny na zdjęciu to sezonówki?
 

Atos11

Member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
13
Buchów
0
Nie jest za późno! Kiełkuj AFy albo PAFy. Te rośliny na zdjęciu to sezonówki?
Wybacz jestem trochę nowicjuszem. AW to zakładam że autoflowering. Chyba już takich nie mam Wszystko reszta to nie autoflowering. Nie wiem co to jest paf. Te rośliny to afgani, white widow, super XXL, AMS, i jeden automat AK247 chyba. Najbardziej zwiędły to white widow. Wszystkie określone jako nie automaty feminizowane, z możliwością hodowli w outdoor. Mogę powtórzyć bo mam jeszcze wszystkie oprócz tego automatu... Mówisz że kiełkowanie 20 maja ma sens? A kiedy mogę liczyć na zbiór?
 
U

Usunięty 80839

Guest
Przede wszystkim dobrze by było jakbyś zrobił/skombinował jakiś propagator/mini box do siewek z światłem. Trzymanie ich na parapecie nie jest dobrą opcją. Dobry start jest bardzo ważny!
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
automaty to nawet i w czerwu jest sens
a fasty jeszcze nie jest za pozno w sumie sezonowe typowe tez nie byloby zle ale juz trzeba popatrzec ktora odmiana dochodzi szybko
ja bym startowal od nowa bez sensu juz to ratowac i tak bidnie wygladaly do tego teraz je dojechalo szkoda czasu i nerwow na nie
 

Atos11

Member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
13
Buchów
0
Ok, Dzięki, tak zrobię. Mam tylko nadzieję że do połowy października dojdą...
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
gdzie stoją? nie przewiało ich czasem??
jeśli tak to schowałbym je do jakiejś folijki mini i przetrzymał aż ożyją - do odratowania imo
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
Jak to automaty to tylko wyj***c w kosz zanim się pozbierają to Już zaczną kwitnąć
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,792
Buchów
10,104
Odznaki
9
Zapewne popalone słońcem i temperaturą. Na drugi raz przy przenoszeniu z na pełne słońce proponuję hartować rośliny.
Te daj w cień aż nie zaczną rosnąć normalnie.
 

Atos11

Member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
13
Buchów
0
Zapewne popalone słońcem i temperaturą. Na drugi raz przy przenoszeniu z na pełne słońce proponuję hartować rośliny.
Te daj w cień aż nie zaczną rosnąć normalnie.
Udało mi się wyprowadzić automata, pozostałe zacząłem od nowa. Mam natomiast jakąś chorobę lub niedobór. Liście dostają centek, albo jaśnieją od środka. E automacie zaś podsychaja liście z końca. Poniżej foto https://galeria.haszysz.com/image/egdJa
https://galeria.haszysz.com/image/egIEV https://galeria.haszysz.com/image/egrnI
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół