nasiona marihuany

Przelewy

Wyszukiwarka Forumowa:
H

haszyszekk

Guest
Zapraszam do udzielanie rad na temat jak wykonac przelew bankowy posiadając tylko numer konta osoby której chcemy przelać kase.
To tyczy sie anonimowosci w zakresie przesyłania sobie "gorących" paczek ;]
Jaki bank polecacie? Jaki sposób? Zapraszam do wypowiadania sie;] pzdr
 
G

Green

Guest
dla osob nie lubiacych wypelnia recznie druczkow na poczcie dotyczacych przelewu link do strony ktory bardzo nam ulatwi zycie, korzystam z niego caly czas i jak dotad mam problemy tego typu z glowy http://szewo.com/przelew/
 
R

Rider

Guest
bogusik2 napisał:
Zapraszam do udzielanie rad na temat jak wykonac przelew bankowy posiadając tylko numer konta
Gdy ostani raz przelewałem kase potrzebawałem nr konta i miejsce zamieszkania a nie sam nr konta wiec niewiem jak to jest.
 
G

Green

Guest
Gdy ostani raz przelewałem kase potrzebawałem nr konta i miejsce zamieszkania a nie sam nr konta wiec niewiem jak to jest.

jeden czort jezeli robisz to w banku, przykladowo z wlasnego doswiadczenia: bank pko posiadam tylko sam num konta odbiorcy, konto oczywiscie tez jest w pko aby nie bylo zadnej prowizji od tranzakcji, po podaniu samego konta, w komputerze pani w okienku pojawiaja sie wszystkie dane posiadacza tego numeru, nie trzeba bylo miec zadnych dodatkowuch danych, co innego jest na poczcie gdzie te stare klempy zawsze sie do czegos przypie****a i kaza zrobic inaczej, dlatego nie nawidze poczty

pozdr.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Też znam niezły patent na przelewy. Wystarczy wyrobić sobie w "Żabce" kartę do opłacania rachunków, na którą da się również robić przelewy. Można podać w formularzu fałszywe dane. Przy przelewie trzeba podać tylko nr konta odbiorcy, oraz tytuł przelewu. Za każdy przelew płaci się 99 gr. Niewiem tylko, jak kasjer zareaguje na takie coś (bo jest to opcja do płacenia rachunków), ale nie powinien robić problemów.
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
Jak sie robi przelew internetem to trzeba wszystkie pola uzupełnić Imie Nazwisko i adres.

[ Dodano: 2006-07-20, 12:53 ]
przynajmniej w BPH
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
na poczcie to ku**a do 2 tyg przelew idzie najlepiej miec konto internetowe :p a co do tego to yoyy, masz racje ale jak zle dane podasz a dobry numer konta to tez powinna kasa dojsc
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
pfff przelewy :) konto internetowe w jakims z bankow i najlepiej sie pzelewa pieniazki moim zdaniem :) Ps. U mnie w seedbanku bedzie tak ze najpierw wysylam nasionka a potem dopiero jak sprawdzicie ich jakos wysylacie mi pieniazki , po prostu chce byc uczciwy i tego samego oczekuje po klientach mojego przyszlego seedbanku
 
H

haszyszekk

Guest
Orto napisał:
wysylam nasionka a potem dopiero jak sprawdzicie ich jakos wysylacie mi pieniazki
Oj staru coś czuje ze nie zarobisz na tym biznesie :pr: pzdr
 
G

Green

Guest
U mnie w seedbanku bedzie tak ze najpierw wysylam nasionka a potem dopiero jak sprawdzicie ich jakos wysylacie mi pieniazki , po prostu chce byc uczciwy i tego samego oczekuje po klientach mojego przyszlego seedbanku

wow zrezygnujz tej opcji, kasa do reki a nastepnie wysylasz im pestki inaczej sie nieda wyruchaja Cie przy pierwszej okazji, nie w naszym kraju takie zabiegi zreszta w zadnym kraju takie co snie przejdzie
pozdr.
 
H

haszyszekk

Guest
W sumie masz adres kontrachenta... jak nie zapłaci za pestki to sie wbijesz i powiesz "argh" :) Zbijesz pysk i tyle bedzie miał grower z wałowania sprzedqacy...
Jeżeli powie ze podał dane kolegi to powiedz że wydusisz z niego adres walkarza ^ ^
W tym biznesie musisz bycz ły i agresywny ;] hehe pzdr
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Heh to mimo wszystko nie jest dobry pomysl :p niech sobie wybierze lepiej kilka osob jakich chce i zrobi OS choc z drogiej strony patrzac na OS seed.pl i ile osob zdalo relacje z uprawy mam watpliwosci :D :scratch:
 
R

Rider

Guest
d3StRuCtOR napisał:
na poczcie to ku**a do 2 tyg
Za kazdym razem gdy wpłacałem przez poczte kasa szłą 2-3 dni.Nigdy nieczekałem tak długo ,chyba zadkie przypadki...
 
R

rasta

Guest
d3StRuCtOR napisał:
jak zle dane podasz a dobry numer konta to tez powinna kasa dojsc
hehe... musi dojść. wedlug nowych przepisów do dokonania przelewu potrzebny jest tylko numer konta. fakt, że często wymagają podawania adresu ale nie wiem po co, chyba dla hecy...
co do samego numeru konta to należy dokladnie go wpisywać bo to wlaśnie na konto o podanym numerze kwota przelewu zostanie zaksięgowana. i nic do tego nie ma adres. jeśli pomylisz się i wpiszesz zly nr konta to albo pieniądze nigdzie nie trafią albo dostanie je ktoś kto nie powinien. no i zonk.
Kostek napisał:
Też znam niezły patent na przelewy. Wystarczy wyrobić sobie w "Żabce" kartę do opłacania rachunków, na którą da się również robić przelewy. Można podać w formularzu fałszywe dane. Przy przelewie trzeba podać tylko nr konta odbiorcy, oraz tytuł przelewu.
wlaśnie tak adres jest nieistotny. można wpisać co się chce i nie ma to najmniejszego znaczenia. podstawa to numer rachunku.

[ Dodano: 2006-07-22, 01:42 ]
dodam jeszcze że najlepiej mieć konto w banku, które oferuje obslugę rachunku przez internet lub/i telefon komurkowy.
ja osobiście mam nie jedno konto i jest to bardzo wygodne. robię nie tylko przelewy operując swoim rachunkiem bankowym bezpośrednio ze strony www siedząc w fotelu ale także robię zakupy za pomocą katr platniczych dzialających w polsce oraz kart wirtualnych umożliwiających zakupy na calym świecie(za dodatkową oplatą 20 zl rocznie).



bogusik polecam inteligo lub m-bank.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół