nasiona marihuany

Przemysłówka

Wyszukiwarka Forumowa:
L

Loui Grow

Guest
Jak to jest w końcu z tymi przemysłówkami trzeba czekać aż dojdzie czy można już robić na wegu jakieś masło lub coś innego do spożycia?

---------- Post Zaktualizowany 20:10 ---------- Data pierwszego postu 20:05 ----------

W ogóle z każdą odmianą tak jest że trzeba czekać aż rozkwitnie?
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
???
Chodzi Ci o konopie siewne, takie co rosną hektarami na polach uprawnych?
Z tego nic nie zrobisz.. Znaczy się zrobisz. Na przykład pozyskasz biomase, przerobisz na nici konopne i takie tam xD ale żeby masło.. to nie.

---------- Post Zaktualizowany 20:12 ---------- Data pierwszego postu 20:10 ----------

W ogóle z każdą odmianą tak jest że trzeba czekać aż rozkwitnie?

Wut? przecież przemysłówka to są wszystko męszczaki :D ee. jakaś prowokacja chyba, po co ja odpowiadam :D
 
L

Loui Grow

Guest
I tu mam zagwózdke bo jarałem taki kwiat przemysłówki wcześniej i było dobrze bo się zjarałem trochę głowa później bolała ale się zjarałem teraz wchodzę na forum pytam o taką rzecz i oczywiście otrzymuję odpowiedź że to nie możliwe.Dowiem się na tym forum w końcu coś o tym
 
L

Loui Grow

Guest
chodzi o odmianę z karmy dla ptaków i z tamtąd ją zasiałem i to nie była indica tylko sativka samica teraz rosną mi następne i też mam samice tylko pytam czy z wega coś z tego będzie
 
L

Loui Grow

Guest
mam dużo samic z tej przemysłowki tylko pytam czy coś na weg z tego wyjdzie czy trzeba czekać tylko nie rób z siebie głupka jak to potrafisz pytam normalnie
 
P

Piję Mleko

Guest
Trzeba czekać aż dojdzie, tak samo kukurydza, pszenica czy jarmuż.
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Jakie ku**a samice z karmy dla ptaków. Konopie przemysłowe mają poniżej 0.2% thc, więc o jakim zjaraniu ty mówisz. Wydaje mi się że Ci dym zaszkodził. Niedotlenienie mózgu po prostu.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Pokaz te przemyslowki
 
L

Loui Grow

Guest
wiecie co może to brazylijskie pestki bo tam papugi się karmią i stamtąd jest to nie jest byle jakie żarcie
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Gosciu was trolluje w wy sie pienicie :D uroiles sobie faze to i czules sie zjarany jak kobity co sa pewne ze sa w ciazy bo bardzo tego chcialy i sie pofazowaly :) pestki z brazyli pewno same gmo:) pozdro 600
 
L

Loui Grow

Guest
Człowieczku ja pale od dawna

i pewnie wiem więcej od ciebie
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół