nasiona marihuany

Przemyt przez granice NL-DE DE-PL

Wyszukiwarka Forumowa:

Pojar

Member
Rejestracja
Kwi 24, 2013
Postów
18
Buchów
0
Siemacie, za niedługo z ziomeczkami wracamy do PL i chcielibyśmy zabrać ze sobą jakiegoś suvenira. Nie mówię o hurt ilości tylko o 10g palenia. Wracamy furką na polskich blachach. Jakie jest prawdopodobieństwo kontroli na tych dwóch granicach NL-DE i DE-PL? I jak bardzo prawdopodobna jest kontrola z psiakami tropiącymi narkołyki? Bo oczytałem się na forach, że te czworonogi ciężko zmylić jakimiś szamponami, kawami itd. Bo przed samymi bagietami raczej łatwo o patent do przykitrania baki. Czytałem stare tematy i chciałem się dowiedzieć jak to się zmieniło na przestrzeni lat. Czy wypowiedzą się jacyś co podróżują co jakiś czas na tych trasach? Z góry dzięki za pomoc!
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Siemacie, za niedługo z ziomeczkami wracamy do PL i chcielibyśmy zabrać ze sobą jakiegoś suvenira. Nie mówię o hurt ilości tylko o 10g palenia. Wracamy furką na polskich blachach. Jakie jest prawdopodobieństwo kontroli na tych dwóch granicach NL-DE i DE-PL? I jak bardzo prawdopodobna jest kontrola z psiakami tropiącymi narkołyki? Bo oczytałem się na forach, że te czworonogi ciężko zmylić jakimiś szamponami, kawami itd. Bo przed samymi bagietami raczej łatwo o patent do przykitrania baki. Czytałem stare tematy i chciałem się dowiedzieć jak to się zmieniło na przestrzeni lat. Czy wypowiedzą się jacyś co podróżują co jakiś czas na tych trasach? Z góry dzięki za pomoc!

Często przekraczam granice i dość często spotykam psy, zolle I straż graniczna na Świecku, jak już to polecam jechać przez Frankfurt.
 
Ostatnia edycja:

Pojar

Member
Rejestracja
Kwi 24, 2013
Postów
18
Buchów
0
Często przekraczam granice i dość często spotykam psy, zolle I straż graniczna na Świecku, jak już to polecam jechać przez Frankfurt.

Te dwie granice akurat ominę. Bardziej południe.
 

Samsung s10

Active member
Rejestracja
Wrz 1, 2019
Postów
25
Buchów
0
Policja w DE sie nie martw i na granicy itp. NIE WYJEŻDŻAJ NA ORLEN ITP PRZY GRANICY ZA chu*a BO TAM KONTROLA NA 100PRO
 

Pojar

Member
Rejestracja
Kwi 24, 2013
Postów
18
Buchów
0
Policja w DE sie nie martw i na granicy itp. NIE WYJEŻDŻAJ NA ORLEN ITP PRZY GRANICY ZA chu*a BO TAM KONTROLA NA 100PRO

Gorzej pewnie z polskimi slużbami :D
W ogole w razie niepowodzenia duży przypał za taką ilość?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Gorzej pewnie z polskimi slużbami :D
W ogole w razie niepowodzenia duży przypał za taką ilość?

Przemyt to przemyt, niezależnie od ilości czyli:

Art. 55 U.P.N. | Przemyt Narkotyków | Ustawa o Przeciwdziałaniu Narkomanii

§ 1. Kto, wbrew przepisom ustawy, dokonuje przywozu, wywozu, przewozu, wewnątrzwspólnotowego nabycia lub wewnątrzwspólnotowej dostawy środków odurzających, substancji psychotropowych lub słomy makowej, podlega

grzywnie i karze pozbawienia wolności do lat 5.

§ 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega

grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

§ 3. Jeżeli przedmiotem czynu, o którym mowa w ust. 1, jest znaczna ilość środków odurzających, substancji psychotropowych lub słomy makowej albo czyn ten został popełniony w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, sprawca podlega

grzywnie i karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
 

GoceLo

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
432
Buchów
16
Czasem kontrolują ale bez przesady... dowód zawołają, bagażnik będą kazali otworzyć i kilka pytań zadadzą i to w sumie wszystko.. Przynajmniej ja tak miałem.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
z tego co wiem to polskie blachy mają zdecydowanie większą szansę na kontrolę niż jakbyś przekraczał granicę na niemieckich blachach.
rasizm jak ch*j :]
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
[MENTION=90820]Beerus[/MENTION] dobrze mówi. W latach 2014-2017 z 10 razy cisnąłem z NL do Polski na pl blachach. Miałem 7 kontroli, od samych dokumentów i bagażnika, przez świecenie po oczach, aż po fiskanie z psem. Najczęściej w okolicach Bad Oeynhousen. Jeżeli chodzi o drogę do Holandii to nie byłem kontrolowany ani razu.
Od kiedy jeżdżę na nl blachach kontroli na szczęście nie miałem, więc może coś w tym jest. Mówię "na szczęście" bo choć niczego nie zabieram ze sobą ostatnio, to wk***ia mnie strasznie jak te głąby niemieckie tracą mój czas, hu*a do dupy szukając, trzepiąc mi furę.
Mały tip dla wszystkich: Trzeba uważać co się mówi, bo są wśród nich ciotunie z Polski, co ich bili koledzy w szkole i postanowili zostać szfabskim psem. Jeden taki dopiero na końcu po polsku sie odezwał ***any.

Nigdy nie zapomnę, jak kiedyś jechaliśmy z ziomkiem, który wziął tylko gieta, bo mówił, że jak coś, to zje. Jak już nas sciągali na parking, koleszka jak mówił, tak zrobił. Dwie minuty później, gdy otworzyłem drzwi przywitał ich piekny zapach. Ucieszyli się hu*e. Prawie 3 godziny przeszukiwali auto i nas i nie wierzyli nam, gdy mówiliśmy, że nic tam nie ma. Się wk***iłem jeszcze bardziej jak mi palec w kanapkę włożył, szukając skarbu.

Z fartem hobby turyści
 

Pojar

Member
Rejestracja
Kwi 24, 2013
Postów
18
Buchów
0
[MENTION=79439]prosste[/MENTION] Dzięki za tą odpowiedź. Z twojego punktu widzenia prze***ane to się wydaje. Chyba że masz kurewskiego pecha? Najbardziej się sram że te szkolone czworonogi wyczują staff. Kwestia zjedzenia towaru nie wchodzi w grę bo to jednak dycha :D No nic trzeba zaryzykować i liczyć na fart. Będe leciał przez Dortmunt bardziej.
 

Artex

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2016
Postów
92
Buchów
1
Witam
Ja mogę potwierdzić co koledzy mówią odnośnie takiego przejazdu, kluczowy chyba jest wybór trasy+ szczęście. przez dwa lata trasę monachium-dolnyśląk przejechałem około 100 razy w obie strony.Szlak południowy A6 wjazd do czech rozvadov raz na około 3 miesiące niemcy łapankę na ostatnim parkingu w niemczech robili, rękaw zwężenie do jednego pasa i najczęściej pięć aut jedzie pięć do kontroli.Szlak północny A4 wjazd do polski zgorazelec nigdy nie widziałem takiej łapanki jak na trasie południowej może dlatego że do czech wjeżdżasz z bawarii a do polski z saksoni. Na A4 w okolicy Chemnitz gdzie łączy się z A72 wzmożone działania Zoll, BAG, Polizei. Dodam tylko, że jeśli samochód na polskich tablicach nigdy nie kontrolowany w niemczech to nie zjeżdżać z autostrad i dróg tranzytowych na landówki bo zjazd na landówkę + pierwszy patrol policji=kontrola auta i kierowcy w celu wpisania do systemu. trzema autami do niemiec jeździłem. Pierwsza kontrola bardzo szczegółowa z przeszukaniem i sikaniem do kubeczka,pozostałe dwie jak mnie już "znali"(mieli w kompie) to tylko dane auta do kompa wklepali.Pierwsze dwie kontrole w dniu przyjazdu zaraz po zjechaniu z autrostrady, trzecia pierwszego dnia pobytu na parkingu po lidlem.
Pozdrawiam i z fartem :p
 
Ostatnia edycja:

Pojar

Member
Rejestracja
Kwi 24, 2013
Postów
18
Buchów
0
Dzięki wszystkim za pomoc. Cała trasa przebiegła bez szwanku oprócz tego, że kilka km po przekroczeniu Niemiec Polizei zatrzymało nas do kontroli. Sprawdzili nam tylko dokumenty i zapytali skąd dokąd podróżujemy :) Kolega wcześniej trafnie napisał, że jak nie mają auta na PL blachach w systemie to raczej pewna kontrola. A do Polski wjazd jak do siebie nie ma tyle służb co u Niemców, jedna skarbówka - celna stała w budce.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół