nasiona marihuany

Przenawożenie czy niedobór?

Wyszukiwarka Forumowa:

SleepyGnom

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2021
Postów
101
Buchów
276
Czemu nawiew miałby mieć wpływ na jakośc topów? Ja tu początkujący, szukam przyczyn ;) dzieki

Szybkie suszenie - niedobre palenie. Bezpośredni nawiew przyśpiesza proces. Dobra wentylacja w suszarni jest konieczna ale o dmuchaniu na topy pierwsze słyszę..
 

Młody3344

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2021
Postów
127
Buchów
15
Szybkie suszenie - niedobre palenie. Bezpośredni nawiew przyśpiesza proces. Dobra wentylacja w suszarni jest konieczna ale o dmuchaniu na topy pierwsze słyszę..
Pod wiatrak ? Bredzisz młody. Absolutnie żadnego nawiewu bezpośrednio na topy bo będzie be be palenie.
Panowie po prostu źle sformułowałem zdanie chodziło mi bardziej o miejsce do suszenia które ma dobrą wentylację niektórzy stosują to w boxie inni preferują inne miejsca. Ja np zawsze suszyłem w miejscu gdzie wiatrak lekko śmigał powietrzem między topami. Nie zauważyłem żadnej różnicy między takim paleniem a paleniem który miał większy dostęp na świeże powietrze. Ponieważ i tak jak przeniesiesz do słoika to unormuje sobie wilgotność z bardziej pulchnymi topami. Pozdrawiam
 

kiszony

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2016
Postów
266
Buchów
57
Dzieki Panowie za info, jeszcze jej nie ściąłem. Dzisiaj wygląda tak jak na zdjeciach, wiec jak? Ścinać?




 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
fajny krzak , tnij bracie. na przyszłość zaopatrz się w mikroskop kieszonkowy, bądź soczewkę na smartfona
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół