nasiona marihuany

Przenawożenie?

Wyszukiwarka Forumowa:

MugukFarmer

Member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
8
Buchów
0
Witam mam pytanie czy przenawozilem roslinke? Mam tyl zdjecia lisci nie mam zdjec ze spota,liscie umieraja umarly takze 3 rosliny,roslina rosnie od polowy marca od polowy kwietnia jest na spocie to maroc z fs maja po 1m wysokosci,daje nawoz na vegetacje biohomus forte do roslin zielonych firmy agrecol co tydzien,2 tygodnie temu dalem 150% dawki a dzis normalna dawke czyli 2 nakretki na litr i litr pod krzaka,czy może być to przenawozenie? Co robić,nie mam dostepu do wody na spocie,musialbym tachac bardzo daleko wode,to wszystko dzieje sie z kazda roslina na spocie jest ich 5.
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

MugukFarmer

Member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
8
Buchów
0
Ale to biohomus forte do roslim zielonych z agrecol,on jest chemiczny i chyba mozna
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Siema

Swojego pierwszego krzaka przenawoziłem właśnie biohumusem forte agrecol, to jest minerlany nawóz i idzie nim normalnie popalić planty. Jeżeli dzieję się to z każdym krzakiem, to wina leży po twojej stronie.
Najlepiej zapodaj fotki krzaków, z tych listków ciężko jest coś stwierdzić i odstaw już ten nawóz, rośliny dadzą sobie radę na wodzie. Pamiętam ktoś na forum powiedział "lepiej żeby były trochę głodne niż popalone nawozem" :smokee:
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Jak Dasz dużo biohumusa, to też przenawozisz. Lepiej jest dawać mniejszą dawkę niż zaleca producent.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
ziemie jaką masz? dolomitem sypałeś ? może problem z ph masz najlepiej by było zdjęcia krzaka wrzucić i opis w czym rosną i gdzie
 

MugukFarmer

Member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
8
Buchów
0
Sa zrobione dolki po 50L,przygotowane 2 tyg przed wsadzeniem ziemia kwiatowa+dolomit+azofoska co 2 tyg sypie dolomit pod krzaka,3 krzaki byly uschniete gdy zaszede a koncowka przy korzeniach byla brazowa,PH jest dobre,czy banka 5L starczy zeby przeplukac na jednego MJ? Czy mozna zrobic cos innego.
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
Sa zrobione dolki po 50L,przygotowane 2 tyg przed wsadzeniem ziemia kwiatowa+dolomit+azofoska co 2 tyg sypie dolomit pod krzaka,3 krzaki byly uschniete gdy zaszede a koncowka przy korzeniach byla brazowa,PH jest dobre,czy banka 5L starczy zeby przeplukac na jednego MJ? Czy mozna zrobic cos innego.

do ziemi kwiatowej dałeś azofoske to jest przyczyna. jeszcze 2 tyg przed wysadzeniem.
na dobicie dałeś biohumus <mineranly>.
5l wody ? z 500 to tak
ale raczej nowa ziemia i nowe kwiaty nic nie poradzisz zrobiłeś SIARK0 ZIEMIE.
 

MugukFarmer

Member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
8
Buchów
0
Po wsadzeniu na spota,MJ mialy wtedy msc,po wsadze iu na spota daje co 2 tyg nawoz.

---------- Post Zaktualizowany 19:24 ---------- Data pierwszego postu 19:22 ----------

Prosze o szybko odpowiedz,musze zaczac dzialac Mozna jeszcze je odratowac?
 

Bbbleble

Member
Rejestracja
Cze 23, 2017
Postów
10
Buchów
0
Radzę szybko reagować jeśli dasz rade wykop i zmień ziemię sam dolomit i ziemia uniwersalna a krzaki wypłucz bo spali ci wszystko.
Co do biohumusa, Panowie da rade przewozić sam się właśnie przekonałem na własnej skórze więc ostrożnie
 
L

Lord of Bhang

Guest
ODSTAW nawóz i przeplókaj planta duza iloscia wody a wtedy będzie dobrze pozdro;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół