nasiona marihuany

Przeprowadzak z kokosu w ziemie...

Wyszukiwarka Forumowa:

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
ziom to gadaj z kolega skoro tutaj wszyscy źle Ci chcą doradzić. Skoro ma takiego farta to może jeszcze się załapiesz. Wrzuć ja do ziemi bo coś z tym kokosem to chyba nie przeczytałeś co i jak.
PRzeciez w zadnym nie zanegowałem intrukcji tutaj... jestem ciekaw informacje i slucham je wiec nie wiem co to za uwaga. I tak własnie przymierzam sie je do przeniesienia w ziemie i kontynuowaniu po swojemu.... Tylko ja zbieram z drzewka max 2 uncje a on minimum 6uncji...
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Słuchaj, nie patrz na kolege bo moze miec farta z ph ec itp ale za któryms grow mu to nie wypali, rosliny to nie roboty, idz swoja droga a najwiecej sie nauczysz. ja bym ja dookoła wykopał i normalnie wyciagnał razem z zakorzenionym kokosem i przesadzil go wysokiej doniczki z ziemia 3-5 l, podlewał sama woda z wyregulowanym ph az sie przyzwyczai i zacznie rosnąć, co najwyrzej dodał bym mikoryze w ziemie, zapewnił wysoką wilgotnosc i czekał. nawozy to niezbędny dodatek, podstawa to zapewnienie odpowiednich warunków.

Kupiłem ziemie Canna bez + i troche Lightmix i wymyslilem sobie by wsadzic je na poczatek z 10L z Lightmixem i potem znow w docelowe 32L z Cenna terra bez+. Powiedz mi jak uzyc tej mikoryzy ?? JAk wyciagne tego krzaka wraz z korzeniami to w nowej doniczne pod te korzenie wsypac do ziemi mikoryzy ??? Ile tej mikoryzy wsypac ?? Planuje dziś je przenieśc...
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
na ec blue lab pen
na ph volt craft p212


A nie odwrotnie ??

Bluelab pen wyszykuje do mierzenia PH.

Tego Voltcrafta nie moge wyszukac....

Powiedz mi jeszcze ten pomiar EC... to jest pomiar EC wody czy ziemi ??
 

Fuplew

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2020
Postów
135
Buchów
64
A nie odwrotnie ??

Bluelab pen wyszykuje do mierzenia PH.

Tego Voltcrafta nie moge wyszukac....

Powiedz mi jeszcze ten pomiar EC... to jest pomiar EC wody czy ziemi ??

uwierz mi wiem z czego korzystam ;)

Bluelab Ec Pen profesjonalny miernik Ec - może tak Ci dobrze wujek google podpowie

voltcraft ph-212 ph metr

mikoryza w zależności; w płynie to podlewasz, w proszku to również możesz z woda rozrabia i podlać, w granulacie dodajesz do ziemi

ec najprościej poziom zasolenia wody
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
uwierz mi wiem z czego korzystam ;)

Bluelab Ec Pen profesjonalny miernik Ec - może tak Ci dobrze wujek google podpowie

voltcraft ph-212 ph metr

mikoryza w zależności; w płynie to podlewasz, w proszku to również możesz z woda rozrabia i podlać, w granulacie dodajesz do ziemi

ec najprościej poziom zasolenia wody
No gdy dopisze sie bluelab EC - to wyszukuje do EC.

Gdy wpisaleś samo Bluelab pen to wyskakiwalo jedynie do mierzenie PH, stad moje pytanie.
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
uwierz mi wiem z czego korzystam ;)

Bluelab Ec Pen profesjonalny miernik Ec - może tak Ci dobrze wujek google podpowie

voltcraft ph-212 ph metr

mikoryza w zależności; w płynie to podlewasz, w proszku to również możesz z woda rozrabia i podlać, w granulacie dodajesz do ziemi

ec najprościej poziom zasolenia wody
OKej a do regulowania EC jakie prepraraty stosujesz??? Wpływaja one na poziom PH ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Do regulowania EC to raczej woda ro jest potrzebna zeby obniżyć, a podbijasz nawozami.
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
c

po co sadzisz w kokosie skoro mamy ziemie, jest jakas znacząca roznica ?
W porównaniu do ziemi jak coś spie****isz można szybko przepłukać kokos i efekty widac dzień po.
Karmienie roślin jest dokładniejsze gdy sprawdzasz parametry run-offa
Wg mnie rosną lepiej jeśli trzyma się odpowiednie pH i EC
Kokos to semi-hydro można działać jak w typowym hydro lub podlać raz na jakiś czas jak w ziemi.

PH metr mam, EC jaki polecasz ???

NO tka ale rosliny maja 15 dni a wygladaj na 7 dni.... okolo 10 dnia ja juz zawsze jakis topping czy cos robiłem a tutaj nie ma za co złapać....
Buforowałeś kokos przed użyciem? Miałem dwa razy tak samo jak nie zbuforowałem rośliny stanęły w miejscu.
Najlepiej wyparzyć kokos wrzątkiem o pH 6 przed użyciem potem podsuszyć i nie przelewać roślin na początku.
Kokos jest jałowy to tylko podstawa dla korzeni jak np. kostki wełnowe lub keramzyt.

EC jakiś zwykły ja mam chińszczyzne za 40zł i śmiga już 2 lata. Zerknij w topicu.
Sprawdź pH run-offa może masz za bogato tam.


Pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół