nasiona marihuany

Przerwa w działaniu forum 12.10.22

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 81741

Guest
Jak on nawet w galerii nie jest
Załóż konto lub spróbj loginem do konta
Zaloguj się
I wrzuć tam zdjęcia.
Możesz stworzyć też album.
Pokaże ci się lista pod zdjęciami, rozwijasz ją i masz to co kolega wyżej napisał
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Chyba że to na moim tel. się coś zepsuło?
Nie, też tak myślałem na początku i mimo ze zawsze brałem załącz pliki pod oknem do pisania to i tak musiałem wejść w galerie bo bez tego nie przejdzie wrzucanie. Jedyna różnica jaka jest to taka że wchodzę bezpośrednio w galerie a zdjęcia nie dodają się automatycznie jak wcześniej tylko sam robię kopiuj wklej. Widzę w tym mega plus chociażby taki że wcześniej miałem problem wrzucić 4 zdjęcia na raz, nie zawsze ale miałem A żeby było zabawniej nie szlo ich wrzucić drugi raz jeśli się ich nie przerobilo, przerzucilo przez konwerter chociażby. Teraz je**c zdjeciami jak po***aniec mozna ?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Coś za coś jak to mówią :) przycisk, który wcześniej był obecny powodował różne problemy. Teraz wchodzimy przez galerię, kopiujemy odpowiedni link i wszystko jest pięknie.
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Właśnie nie do końca. Żeby dodać pełen rozmiar zdjęcia na forum trzeba przejść do galerii i skopiować odpowiedni link. Jak wrzucałem z tel w swój temat zdjęcia to z automatu był full rozmiar bez bawienia się :)
Ja tak cały czas dodaje zdjęcia, inaczej nie umiem ??
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Pod zdjęciem w galerii masz kody do osadzenia - link kopiujesz BBCode i tyle

Sry za spam:tiphat:
Kolega wyczerpal temat.
Tez na poczatku mialem ten problem, gdy pojawila sie nowa galeria , ale z pomoca przyszli mi kumpliki z forum , tzn pan @Yebak , ale nie wiem czy lesny :D
A drugi to pan @ekoludek jak dobrze pamietam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół