nasiona marihuany

Przestała rosnąć. Automat

Wyszukiwarka Forumowa:

michal1337

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
221
Buchów
0
Od 3 dni moja roślina wygląda jak by stała w miejscu, wieczorami po całym dniu jest opadnięta, ale nastepnego dnia mniej wiecej wraca do formy. Niestety popaliłem ją odżywkami. 3 dni temu przesadziłem do nowej ziemi, i zalałem ok. 12 litrów wody. Od tamtej pory wygląda jak by stała w miejscu. Jest to 17 dzień a ma ok. 20cm
HPS-250w
Temp- 24-29
Wilgotność- od 30 do 40%
Wentylacja- Jeden duży wiatrak wtłaczający i dwa wyciągające.
Podłoże do pelargonii pomieszane z domitem ph ok 6.8.
Na początku lałem biohumus 10 korków na litr wody.
Po tygodniu "Terra vega" 7ml na litr wody. podlana raz.
Robię 2 razy dziennie oprysk liści.
Ostatnie zdjęcie jest z dziś. Dwa pierwsze z wczoraj.
Czy te liście które wyglądają na suche mogę obciąć?
Prosił bym o ocenę kogoś doświadczonego.
20170604_003109.jpg

20170604_003010.jpg

20170604_085255.jpg
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Spokojnie kolego. Po przesadzeniu roslina stoi, bo musi sie zaadoptowac w nowym miejscu. Nie rozumiem tylko po co przelewales ja tymi 12litrami wody, bo jesli woda byla zimna to korzenie mogly sie lekko zaszokowac i dlatego stoi.
Czekaj cierpliwie, a na pewno bedzie dobrze.
 

michal1337

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
221
Buchów
0
Spokojnie kolego. Po przesadzeniu roslina stoi, bo musi sie zaadoptowac w nowym miejscu. Nie rozumiem tylko po co przelewales ja tymi 12litrami wody, bo jesli woda byla zimna to korzenie mogly sie lekko zaszokowac i dlatego stoi.
Czekaj cierpliwie, a na pewno bedzie dobrze.

Fakt woda była zimna, przelałem bo podobno jak się przedawkuje odżywki to trzeba przelać 10l donice 30l wody, a że przesadziłem w częściowo innych piach bo nie chciałem żeby korzenie były na wierzchu. Dlatego zapobiegawczo przelałem. A czy nie brakuje im żelaza jeżeli chodzi o szczyt? Robię oprysk z Terra Vega.
 
Ostatnia edycja:
R

ruski wentylator

Guest
roslinka dostala stresu i zatrzymala się, poczekaj chwile...
a tego biohumuso to nie zaduzo ...
a po co 2 razy dziennie spryskujesz jeszcze, wyluzuj, za dużo jej serwujesz nawozu, podlewania i opryskow,stresu,
 

michal1337

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
221
Buchów
0
roslinka dostala stresu i zatrzymala się, poczekaj chwile...
a tego biohumuso to nie zaduzo ...
a po co 2 razy dziennie spryskujesz jeszcze, wyluzuj, za dużo jej serwujesz nawozu, podlewania i opryskow,stresu,

Pierwsza dziewczyna
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
To ja dzisiaj 15l wlałem do tylu donic + ze 3-4 nie ma na zdjęciu.

Niektórzy to tyle na flusha nawet nie leją. Przesadziłęś ją to nie trzeba było tyle lać. Za jakiś czas powinna ruszyć.
Ruski wentylator biohumusa nie przedawkujesz ja nieraz lałem prosta z butelki pod krzaka i panny aż się cieszyły
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Fakt woda była zimna, przelałem bo podobno jak się przedawkuje odżywki to trzeba przelać 10l donice 30l wody, a że przesadziłem w częściowo innych piach bo nie chciałem żeby korzenie były na wierzchu. Dlatego zapobiegawczo przelałem. A czy nie brakuje im żelaza jeżeli chodzi o szczyt? Robię oprysk z Terra Vega.

Na 10l gleby 20l wody to prawidłowy flush. Flushować 10lgleby 30litrami wody to przesada i nie robi się tego przy przesadzaniu, tylko najlepiej na tydzień przed kosą, żeby temat nie podlatywał chemią.
Widzę, że bardzo się starasz za co wielki buch dla Ciebie. Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół